Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
film önerisi

Bu Filmler Yolculuk Tutkunuza İlham Verecek

Seyahatin ve yolda olmanın verdiği his çoğu zaman büyüleyici bir özgürlük hissini de beraberinde getirir. Kimi zaman izlediğiniz iyi bir seyahat filmi de içinizde yolculuğa çıkmayı bekleyen insanı ortaya çıkarabilir ve aynı hisleri yaşatabilir.

İşte tam da bu yüzden yola çıkma arzunuzu tatmin edecek veya sizleri yola çıkmak için heyecanlandıracak birbirinden güzel seyahat filmleriyle karşınızdayız!

Eat, Pray, Love

Bir kadının olması gereken düzlemde değil de olmasını istediği hayatı için elindeki tüm imkanlardan vazgeçerek keşfe çıkışının hikayesini anlatan bir filmle başlıyoruz. Hikâyede Liz, iyi bir mesleği, iyi bir eşi ve güzel dostluklara sahip olmasına rağmen, hayatındaki boşluk ve eksiklik hissinden kurtulamıyor. Hayatından zamanla daha da mutsuz olan başrol oyuncumuz keşfetmeye, güzel yemek yemeye ve yeni insanlarla tanışmaya olan tutkusuyla bambaşka bir hayata başlangıç yapıyor.

Into The Wild

Yolculuk ve seyahat kelimeleri filmlerle birleştiğinde akla ilk gelen filmler arasında bulunan Into The Wild; macera, biyografi ve dram türünde karşımıza çıkıyor. Yönetmenliğini Sean Penn’in yaptığı ve içinizde bulunan “Buralardan bir gün gideceğim” hissini tetikleyecek nitelikte bir film diyebiliriz.

Film, kaliteli bir üniversiteden mezun, başarılı bir gencin doğaya olan aşkını anlatan eşsiz bir yolculuğu gözler önüne seriyor. Into The Wild, yolculuk tutkunuzu perçinlemekle kalmayarak, sizlere hayata dair farklı ve yepyeni bir perspektif de sunabilir.

The Best Exotic Marigold Hotel

Bir grup emekli İngiliz arkadaşın hayatlarını lüks ve ekonomik bir şekilde tatil yaparak geçirmek istemeleriyle başlayan hikâye, Hindistan’da bulunan Marigold Hotel’i keşfetmeleriyle komik ve dramatik bir hal alıyor. Kafadar arkadaşlar, uzak doğuya yapmış oldukları bu seyahatlerinde beklenilenin çok dışında bambaşka deneyimlerle karşılaşıyor ve sevgi dolu, özgür hayatlarının farkına varmayı öğreniyor.

Call Me By Your Name

Romantik ve drama türünde karşımıza çıkan Call Me By Your Name, Kuzey İtalya’nın kırsalında ailesiyle birlikte tatilde olan Elio’nun sıradan günlerini anlatarak başlar. Arkeoloji profesörü olan babasına çalışmalarına yardımcı olmak üzere evlerine gelen doktora öğrencisi Oliver’ın hayatlarına dahil olmasıyla filmin seyri tamamen değişir. Artık bu noktadan sonra Elio için hiçbir zaman unutamayacağı bir yaz başlayacaktır. Filmin akışındaki tarihi mekanlarda bisiklet sürmek ve fosil dalışlarına şahit olmak sizlere de izlerken bambaşka deneyimler yaşatacaktır.

Up

Bazen güldüren bazen heyecanlandıran bazen de duygulandıran sahneleriyle izleyenlerde mutlaka yer edecek bir animasyon filmi ile karşınızdayız. Up, tüm hayatı boyunca yaşamak istediği macera hayalini gerçekleştirmek isteyen Carl Fredricksen’in evine binlerce balon bağlayarak Güney Amerika’nın vahşi doğasına doğru yola çıkışını anlatıyor. İzlemediyseniz mutlaka listenize almalısınız!

Sizler de ilham verici bu filmleri ve daha nicelerini izledikten sonra doyasıya keşfetmek, özgürce yollara düşmek isterseniz Avis her zaman yanınızda! Web sitemiz, havaalanı ofislerimiz ya da size en yakın şehir ofislerimiz üzerinden Avis ile istediğiniz an araç kiralama işleminizi gerçekleştirebilir ve yepyeni maceraların sayfalarını kolaylıkla aralayabilirsiniz.