Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
sahil

Eşsiz Manzaralarla Gün Batımı İçin Bu Noktaları Keşfedin!

Kısa bir süreliğine de olsa her şeyi geride bırakıp yalnızca manzaraya odaklanacağınız eşsiz gün batımlarını yakalamaya hazır mısınız?

Gün batımının tadını en iyi şekilde çıkarmak ve gökyüzündeki tüm renk geçişlerini izleyebilmek için güneşin batış saatinden 2 saat önce seyir noktasında bulunmalısınız. Bu sayede güneşin batış anına doğru gökyüzünün mavisiyle dans eden turuncu, mor ve pembe renklerinin buluştuğu anlara şahit olabilirsiniz. Bazen bu dansa bulutlar da en güzel halleriyle dahil olarak şöleni daha da unutulmaz bir hale getirebilir!

Antik Zamanlardan Kalma Güzellik: Assos

Assos’un en değerli hazinelerinden Athena Tapınağı, gün batımını izlemek için tercih edilebilecek en anlamlı lokasyonlardan biri. İnşası milattan önce 6. yüzyılda tamamlanan ve volkanik bir tepe olan Assos’un en yüksek kısmında konumlanan tapınak; muhteşem bir manzara ile sizi karşılıyor. Gün batımının en güzel hallerini görmek ve fotoğraflamak için Çanakkale’deki Avis Ofisi’nden araç kiralayarak yaklaşık bir saat on beş dakikalık bir sürüş sonrasında Assos’a kolayca ulaşabilirsiniz.

Apollon Tapınağı’nda Gün Batımı

Antalya Side’de bulunan Apollon Tapınağı, Yunan Güneş Tanrısı Apollon’a adanmış eşsiz bir mabet… Tapınağın eşsiz manzarasında gün batımını izlemekse oldukça büyüleyici. Milattan önce 2000’li yıllarda yapılmış bu tapınak, dünyanın en etkileyici manzaralarından birine sahip. Gün batımının yarattığı ambiyans ve tapınağın doğayla uyumu sayesinde ülkenin en güzel manzaralarından birine şahit olabileceğiniz bu alana, Avis Antalya Havalimanı Ofisi’nden araç kiralayarak yaklaşık bir saat içerisinde ulaşabilir ve bu benzersiz deneyimin tadını çıkarabilirsiniz.

Tarih ve Doğa Bir Arada: Kaş

Akdeniz’in en güzel tatil beldelerinden Kaş, olağanüstü güzellikte doğa manzaralarına ve kadim bir tarihe sahip. Yol boyu birçok noktada gün batımını yakalayabileceğiniz gibi, Antiphellos Antik Tiyatro’da oturarak bu büyüleyici manzaranın tadını çıkabilirsiniz. Bölgeye, Antalya Havalimanı Avis Ofisi’nden araç kiralayarak yaklaşık üç buçuk saatlik keyifli bir yolculuk sonrasında kolayca ulaşabilirsiniz.

Bulutların Üstünden Gün Batımı: Huser Yaylası

2400 metre rakımda bulunan Huser Yaylası, bulut deniziyle kaplı manzarası sayesinde gün batımını bambaşka bir seviyede deneyimlemenizi sağlar. Avis Rize Şehir Ofisi’nden Huser Yaylası’na yaklaşık iki buçuk saatlik bir yolculukla ulaşabilir, yaylanın huzurlu ortamında güneşin, bulutların ve zamanın uyumlu bir şekilde akışına şahit olabilirsiniz.