Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
açık hava sineması

Eylül Akşamlarının En Keyifli Etkinlikleriyle Tanışın

Sonbaharın en tatlı zamanlarından olan Eylül akşamlarında, etkinlikten etkinliğe koşmak için birçok sebep var!

Bu mevsimde doğayla iç içe açık hava sinemaları, açık hava konserleri ya da tiyatrolar akşamlarınıza keyif katacak!. İşte sizler için derlediğimiz, Eylül ayında da yaz kıpırtısını sürdürebileceğiniz açık hava etkinlik rehberi!

Turkcell Vadi Açıkhava

SM Production, Vadistanbul ve Atlantis Yapım iş birliği sayesinde hayata geçirilen Turkcell Vadi Açıkhava Sahnesi, tiyatro ve konser gibi birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapıyor. 21 Eylül ve 21 Ekim arasında gerçekleşecek olan konserler serisiyle Turkcell Vadi Açıkhava, birbirinden değerli sanatçılarını dinleyicilerle bir araya getirmek için sabırsızlanıyor.

Swissotel The Bosphorus

İstanbul’da saklı kalmış yemyeşil ağaçlarla çevrili bir alan Swissotel The Bosphorus’ta yer alan Cenneti Sultan Park’ta “Açık Havada Popcorn Kokusu Var” adıyla Haziran ayından beri her pazartesi akşamı bol keyifli açık hava sinema günleri düzenliyor. Eylül ayında da devam edecek etkinlik serin akşamlarda yapılabilecek en güzel aktiviteler arasında.

İzmir Arena

İzmir’in en büyük konser, etkinlik ve festival alanı olan İzmir Arena; körfezin yanında 16.000 m2 açık alan üzerine kurulu bir mekân. 305 metrelik cephesi ve yeşil alanlarıyla birlikte kültürel, kurumsal ve sanat etkinliklerinin en önemli adresi olarak anılan İzmir Arena’da yakın bir tarihte düzenlenecek LP konseri ve kahve festivali kaçmaz, bizden söylemesi!

Atılım Üniversitesi Amfi Tiyatrosu

Ankara’da bulunan ve toplam 3131 kişilik kapasitesiyle konserlere ev sahipliği yapan Atılım Üniversitesi Amfi Tiyatrosu; açık havada gerçekleştirilen tiyatrolar, öğrenci topluluklarının sahne performansları ve sosyal etkinliklere Eylül ayında da devam ediyor.

Vitriol Çiftlik Sineması

İstanbul Beykoz’da bulunan Vitriol Çiftlik Sineması, adeta bir çiftlik atmosferinde ve yıldızların altında unutulmaz bir sinema keyfi yapmak isteyenleri davet ediyor! Huzurlu bir açık hava sineması deneyimi için Vitriol Çiftlik Sineması programlarını takipte kalmayı unutmayın.

İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

İzmir’in kalbinde etkinlik düzenlemek için en güzel mekân olarak bilinen Kültürpark, birçok kurum ve kuruluş tarafından düzenlenen kültür ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. Kültürpark Fuar Alanı içerisinde bulunan ve 2870 kişilik bu konser alanı, tiyatro, stand-up gösterileri, halk oyunları ve dans gösterilerini gibi çeşitli sahne sanatlarını sizlere sunuyor. Geriye sadece size uygun etkinliği bulup doyasıya tadını çıkarmak kalıyor!

Müze Gazhane

Gazhane, içerisinde 2 tiyatro salonu, 6 sergi salonu, Karikatür ve Mizah Müzesi, İklim Müzesi ve Bilim Merkezi gibi birçok farklı alan bulunduruyor. Gazhane Meydanı’nda gerçekleşen açık hava konserleri ise büyülü ortamı sayesinde unutulmaz anlara tanık olmanızı sağlıyor. Buraya geldiğinizde geniş ve açık alanda sıkılmadan saatlerce vakit geçirebilirsiniz.

İzmir Tarihi Havagazı Fabrikası

İzmir’in sembol yapılarından biri olarak bilinen tarihi Havagazı Fabrikası, yakın zamanda gerçekleştirilen restorasyonla birlikte kentin önde gelen kültür merkezlerinden biri haline geldi. Konser düzeninde 5000 kişiyi ağırlayabilen bu alan, faaliyete geçtiği günden bugüne kadar konser, söyleşi, festival ve sergi gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Sizler de şehrinizin farklı açık hava etkinliklerinde unutulmaz deneyimlere eşlik etmek isterseniz gidiş yolunu dert etmenize gerek yok. Size en yakın Avis ofislerinden, havaalanından ya da Avis web sitesi üzerinden rezervasyon yapabilir, şehrinizin birbirinden güzel aktivitelerinin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz!