Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
gezi rehberi

Fırsatları Kaçırmamak İçin Tatilinizi Önceden Planlayın!

Yıl boyunca büyük bir heyecanla beklenen tatil dönemi, kışın ve şehir hayatının tüm stresini atarken dinlenmek ve keyifle vakit geçirmek için büyük bir fırsat.

Hayali kurulan keyif dolu tatilde aniden gelişebilecek sorunları önceden fark etmek ve planlama yaparak bu aksilikleri engelleyebilirsiniz. Ancak planlamanın yanı sıra tatil öncesi son kontrolleri de ihmal etmemek bir o kadar önemli.

Sizler için tatile çıkmadan önce dikkat edilmesi gereken tüm detaylarla ilgili bir liste hazırladık. Hadi hep birlikte göz atalım!

Nereye Gitmek İstediğinize Karar Verin

Doğru bir tatil planının öncelikli adımı, ne tür bir tatile ihtiyacınız olduğuna karar vermekten geçer. Bu noktada “Deniz tatili mi?”, “Kültür turu mu?”, “Yayla tatili mi?”, “Nasıl bir tatil istiyorum?” gibi sorulara cevap vermeniz gerekir. İstediğiniz tatil türüne karar verdikten sonra planladığınız alanlarda daha önce hiç görmediğiniz yerleri keşfedebilir ve bu destinasyonlarda sorunsuz bir şekilde tatilinizi yapabilirsiniz.

Karar Verdiğiniz Tatil Bölgesini Araştırın

Tatilinizi geçirmek istediğiniz noktada detaylı bir inceleme yapmak oldukça önemlidir. Gezip görülmesi gereken yerleri, tadına bakılması gereken yöresel yiyecekleri, denenmesi gereken aktiviteleri ve bölgeye özel etkinlikleri önceden bilmek, olası sürprizlerle karşılaşmadan tatilin tadını tam anlamıyla çıkarmanız için gereklidir. Bunların dışında detaylı bir inceleme, gitmeyi planladığınız bölgenin beklentilerinizi karşılayıp karşılamadığını da görmeniz için büyük olanak sağlar.

Konaklama Yapacağınız Yeri İyi Seçin

Tatilde konaklama, şüphesiz detaylıca araştırılması gereken en önemli konulardan biridir. Bu nedenle konaklayacağınız alana karar verirken mutlaka özenli davranmalısınız. Lokasyona karar verdikten sonra referansları ve daha önce ziyaret eden kişilerin görüşlerini incelemek konaklamak istediğiniz yerin gerçekten size uygun olup olmadığı konusunda önemli bir fikir verecektir.

Tatil Yapacağınız Bölgeye Nasıl Ulaşacaksınız?

Tatilinizi geçirmek istediğiniz lokasyona ulaşımınızı nasıl sağlayacağınıza önceden karar vermek zaman kaybının ve son dakika oluşabilecek aksiliklerin önüne geçer. Otobüs, uçak ya da trenle yolculuk yapmayı düşünürseniz biletlerinizi seyahat tarihinizden bir süre önce almanızda fayda var. Ancak arabayla seyahat etmenin tadı başka diye düşünüyorsanız Avis araç kiralama hizmetlerinin birbirinden güzel kampanya ve fırsatlarından haberdar olmalısınız.

Avis web sitesi üzerinden https://www.avis.com.tr/ online ödeme ile önceden rezervasyon yaparak sorunsuz bir şekilde tatil planı yapabilirsiniz. Bununla birlikte size ya da tatil yapacağınız bölgeye en yakın Avis araç kiralama ofislerinden de kolaylıkla araç kiralayabilir ve kusursuz tatilin tadına varabilirsiniz. Avis’le araç kiralayarak çıkacağınız tatil yollarında yol üstü duraklarını öğrenebilir, farklı yerleri keşfedebilir ve bulunduğunuz bölgenin yöresel yiyeceklerini gönlünüzce tadabilirsiniz!