Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
araç kiralama

Ford Puma ile Arkadaşlarınızla Unutulmayacak Bir Yolculuğa Çıkın

Yaz tatili denildiğinde akla ilk olarak masmavi bir deniz, parıldayan kumlar ve sımsıcak güneşin gelmemesi imkânsız. Peki tüm bunların eğlenceli bir arkadaş grubu olmadan bir anlamı var mı? Eğer siz de tatilin tadı en sevdiklerimle yan yanayken çıkar diyorsanız, planlayabileceğiniz eğlence dolu bir tatil rotası sayesinde unutulmaz bir tatil geçirmeniz mümkün. Sizin için hazırladığımız bu içerikte kalabalık gruplar halinde gidebileceğiniz, aktivitelerle dolu tatil yerleri içinden size uygun olanını seçebilir ve yaz bitmeden bu eğlenceli yolculuğa çıkabilirsiniz!

Olimpos

Geride kalan tüm yılın yorgunluğunu ve stresini özgürce atmak isteyen tüm gençler için en iyi tatil rotaları genellikle eğlenceli ve en hızlı şekilde çizilebilecek olanlardır. Bütçeyi zorlamadan, keyifli ama bir o kadar da ekonomik bir tatil için kamp alanları ya da bungalov evler iyi bir fikir olabilir. Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen Olimpos, huzurun ve eğlencenin bir arada bulunabildiği bir tatil için arkadaş grubuyla birlikte gidilebilecek en güzel alanlardan biri. Tarihi Helenistik döneme kadar uzanan Olimpos, o dönemlerden bu yana zengin ve bereketli bir kent olarak bilinen, civarında bulunan tarihi bölgelere yapılabilen turları, eşsiz güzelliği ve caretta carettaları ile benzersiz bir tatil bölgesi.

Kemer

Antalya ve eğlence hayatı denildiğinde akla ilk gelen yerlerin başında Kemer gelir. Bol hareketli bir tatil hayal eden arkadaşlar, buraya geldiklerinde sabaha kadar eğlenebilir. Kemer’in birbirinden güzel sahillerinde gündüz denize girebilir, güneşlenebilir ve akşam da kendilerini diledikleri gibi eğlenceye bırakabilirler.

Alaçatı

Alaçatı, konumu itibariyle tüm yaz süren elverişli rüzgarlar bölgesi olarak bilinir. Aslında tam da bu sebepten dolayı Türkiye’nin önde gelen su sporları merkezi haline gelmiştir. Rüzgâr sörfü, kitesurfing, yalnızca denize girip güneşlenmekle yetinmeyen arkadaş gruplarının en sevdikleri su sporları arasında bulunuyor. Birçok su sporunun yapılabildiği Alaçatı’da hem sportif hem de eğlenceli bir yaz tatili geçirmek mümkün!

Yolculuğunuzda Ford Puma Yanınızda!

Otomobil kullanmayı keyfe dönüştüren son model Ford Puma, sürüş keyfinin ve güvenliğin artırılması için tasarlanan pek çok yenilikçi özelliğe sahip. Öncelikle tercih edilebilir sürüş modları yol deneyiminizi kişiselleştirmenizi sağlar. “Çarpışma Önleme Yardımcısı” özelliği ise yolu dikkatli bir şekilde izler ve potansiyel tehlike durumlarında sürücüyü uyarır. Ford Puma, Adaptif Hız Kontrol Sistemi, Şerit Takip Sistemi, Şerit hizalama ve Acil Durum Manevra Destek Sistemi gibi birçok özelliğiyle kullanıcılarına yarı otonom bir sürüş deneyimi sunar.

Son teknoloji donanımıyla güvenli ve konforlu bir sürüş hayali kuran tüm gençler, tatil yollarında Ford Puma’nın gösterişli tasarımıyla gözleri üzerine çekebilir! Eğer siz de Ford Puma’yla eşsiz bir tatil deneyimi yaşamak isterseniz size en yakın Avis şehir ofislerinden, havaalanlarından ya da online rezervasyon yöntemiyle kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.