Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
Geniş ve Ferah; Sağlam ve Teknolojik: Togg T10X

Geniş ve Ferah; Sağlam ve Teknolojik: Togg T10X

Elektrikli araç sınıfının en teknolojik otomobillerinden biri olan Togg T10X, kullanıcıları için adeta yeni bir yaşam alanı sunuyor. Uzun menzil seçeneği, teknolojik donanım, tarihi üzerinde taşıyan tasarım ve çok daha fazlası, Togg T10X’te!

Tasarım ve Estetik

T10X’in dualiteden ilham alınarak gerçekleştirilen sade dış tasarımı, akıcılığın ve gücün temsili olarak nitelendiriliyor. İnsanın ve teknolojinin duygusal harmonisi ile oluşturulan araç, kullanıcı odaklı yaklaşımı ve teknoloji ile kurulan güçlü bağı görselleştiriyor. Togg T10X’in tasarım çizgisi, insanın yaşamla bütünleştiği her anı yakalamayı ve ona uyum sağlamayı amaçlıyor. Modern ve özgün bir tasarıma sahip olan Togg T10X, Anadolu topraklarının en köklü simgelerinden bir tanesi olan laleden esinleniyor. Aracın adeta imzası niteliğindeki ön ızgarası, bütünsel şıklığı tamamlayan jantları ve iç mekan detayları; Türkiye coğrafyasının kültür mirası ile olan bağı en estetik şekilde vurguluyor. Gemlik’in mavi sularından ilham alınarak tasarlanan mavi, anadolu topraklarındaki cana yakınlığı ve tutkuyu yansıtan kırmızı, kulanın doğal yapısı, kayaçları ve vadileriyle yerkürenin benzersiz tarihini günümüze taşıyan gri, Kapadokya’nın olağanüstü güzelliğini vurgulayan Peri Bacaları’nın toprak ve kum beji, oltu taşının göz alıcı siyahı, Pamukkale travertenlerinin göz kamaştıran beyazlığı gibi renk seçenekleri sunan Togg T10X, özgünlüğünü bir kez daha gösteriyor.

Motor Seçenekleri

İki farklı motor seçeneği sunan Togg T10X, farklı sürücü ihtiyaçlarına net şekilde cevap veriyor. 4 tekerden çekiş ve arkadan itiş olmak üzere iki çeşide sahip olan Togg T10X; gücü, dayanıklılığı ve modernliği ile göz kamaştırıyor.

İç Mekan ve Konfor

Kaliteli ve şık malzemelerde oluşturulan iç mekanda geniş ve ferah bir yaşam alanı sunan Togg T10X, yüksek teknolojiyi de içinde bulunduruyor. Sürücüyü ve tüm yolcuları adeta kucaklayan dijital bilgi-eğlence ekranı, bilgilerin kolay takip edilmesini ve içeriklerin görünürlüğünü sağlıyor. 5 kişilik bir aileyi en rahat ve konforlu şekilde ağırlama imkanı sunan Togg T10X; anahtarsız giriş, elektrikli ve hafızalı ön koltuklar, elektrikli açılır-kapanır bagaj kapağı, ısıtmalı ön ve arka koltuklar, kablosuz şarj özelliği gibi donanımları içerisinde bulunduruyor.

Güvenlik

Yolcu güvenliğini maksimum düzeyde tutan tasarımıyla Togg T10X’te 7 hava yastığı bulunuyor. Güvenliği ve bütünlüğü sağlamak amacıyla kullanılan gelişmiş yüksek dayanımlı çelik aracı sağlamlaştırıyor. Geliştirilmiş elektronik denge sistemi aracın güvenle ilerlemesine olanak sağlıyor. Gelişmiş sürücü asistanı ve güvenlik özellikleri ise son teknoloji üretimle dikkat çekiyor.

Hem kullanıcı hem yolcular için benzersiz bir seyahat deneyimi sunan Togg T10X’i keşfetmek için Avis araç kiralama hizmetleri ile kolaylıkla bu araca erişebilir ve yeni maceralar için yola çıkabilirsiniz. Şehir merkezlerindeki ofislerimiz, havaalanlarında bulunan Avis ofislerimiz aracılığıyla ya da web sitemiz üzerinden kolayca rezervasyon yapabilirsiniz.