Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
avis hepsiburada kampanyası

Hepsiburada Premium’un Avantajlarla Dolu Dünyası!

Artık Avis’in avantajlı ve ayrıcalıklı dünyasında Hepsiburada üyeleri de dahil oluyor! Hepsiburada Premium üyeleri araç kiralamalarında ön ödemesiz %30 indirim kazanıyor!

Araç kiralama sektöründe kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunan Avis, benzersiz avantajları, ayrıcalıklı hizmetleri ve Türkiye’nin dört bir yanındaki ofisleriyle müşterilerine daima en kaliteli hizmeti sunuyor. Avis’in günceli yakalayan yenilikçi kampanyaları sayesinde kullanıcılar yalnızca fiyat açısından değil, müşteri memnuniyeti açısından da ayrıcalıklı avantajlara sahip oluyor.

Bu kampanyada Avis, Hepsiburada’nın Premium üyelerine özel olarak keyifli, güvenilir ve avantajlı bir araç kiralama deneyimi sunuyor.

Avantajlar Avis’te

Avis ve Hepsiburada iş birliği kapsamında, Hepsiburada Premium üyeleri, araç kiralamada ön ödemesiz %30 indirim hakkına sahip oluyor. Bu ayrıcalıklı indirimden faydalanarak araç kiralama hizmetinden yararlanmak isteyen müşteriler, Hepsiburada uygulaması üzerinden Premium üyeliğini başlattıktan sonra, Premium’a özel sayfa üzerinden ilgili kampanya üzerinden kodunu temin edebilir. Ardından bu sayfadan ‘Avis İndirim Numarası’ alanına kodu yazarak indirimli fiyatları görüntüleyip rezervasyon oluşturabilir. Çağrı merkezinden yapılacak rezervasyonlarda, çağrı merkezi görevlisine kod iletilmeli; rezervasyonsuz ofise gelecek müşterilerimize ancak müsaitlik doğrultusunda destek olunabilmektedir. Ayrıca rezervasyon sırasında ödeme yapmak zorunlu değildir. Ödeme, araç teslim alınırken de, kişiye ait kredi kartı ile rahatça gerçekleştirilebilir. Türkiye’deki Avis Ofislerinde ve günlük kiralamada geçerli olan bu kampanyada, indirim hakkı başkalarına devredilemez. Yalnızca binek araçlar için geçerli olan bu avantajlı ve ayrıcalıklı kampanyaya, karavan ve motosiklet kiralama hizmetleri dahil değildir.

Araç kiralama hizmeti süreçlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış benimseyen Avis, müşterilerine sunduğu avantajlarla dolu kampanyalarla birlikte, kaliteli ve güvenilir bir araç kiralama hizmetini ayrıcalıklı koşullarla sunuyor.

Siz de Avis Yol Arkadaşınız ile konforlu, güvenilir ve ayrıcalıklı bir araç kiralama hizmetinden yararlanabilir, unutulmaz anılar biriktirmek için yola çıkabilirsiniz. Avantajlarla dolu Avis araç kiralama kampanyalarını yakından takip ederek, en iyi fırsatlardan kolaylıkla yararlanabilirsiniz.