Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
her-babanin-tatil-tercihi-farkli-yol-arkadasi-ayni-avis

Her Babanın Tatil Tercihi Farklı, Yol Arkadaşı Aynı: Avis

Kurban Bayramı tatili ve Babalar Günü kesiştiyse, o zaman bize yeni rotalar keşfetmek ve keyifli bir tatil planlamak düşüyor. Siz bu planları yaparken, Türkiye’nin dört bir yanındaki doğal güzellikleri, farklı coğrafyaları ve lezzetli mutfakları keşfetmek için Avis yanında!

Trabzon

Doğu Karadeniz’in incisi olarak bilinen Trabzon, tarihi zenginlikleriyle ve kültürel çeşitliliğiyle ziyaretçilerini her daim mutlu ediyor. Antik çağlardan beri pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış bu güzel şehir, bir zamanlar tarihi İpek Yolu’nun da kavşak noktalarından biriydi. Trabzon’un Maçka ilçesinde Sümela Manastırı’nı gezebilir, Trabzon Kalesi’ne, Vazelon Manastırı’na uğrayabilir ve Küçük Ayvasıl Kilisesi, Trabzon Tarih Müzesi, Bedesten, Atatürk Köşkü, Kızlar Manastırı’nı görebilir ve Uzungöl, Sürmene’ye gidebilirsiniz.

Datça

Sabahların sakinliği, tertemiz denizin manzarası, yeni başlayan bir günün huzuru. Bunların hepsini ve daha fazlasını bulabileceğiniz Datça, kendine has atmosferiyle diğer tatil beldelerinden farklı bir yerde duruyor diyebiliriz. Taş evleri, birbirinden şahane koyları, tarihi kalıntıları ve yemyeşil doğası ile bu sevimli ilçe her geçen yıl tatil severlerin gözdesi olmayı sürdürüyor. Türkiye’nin güneybatısında yer alan Datça, Muğla iline bağlı. Özellikle bükleri ile dikkat çeken bu sevimli sahil kasabasına en yakın havalimanı, Dalaman Havaalanı. Datça Muğla merkezden yaklaşık 80 km, Marmaris’ten ise yaklaşık 70 km uzaklıkta.

Antalya

Ülkemizin en önemli turizm şehirleri arasında yer alan Antalya hem şehirde hem de çevresinde yapılabilecek birçok seçeneği bir arada sunuyor. Sırtını Toros Dağları’na dayamış ve Akdeniz kıyılarının en güzel şehirlerinden biri olarak dikkat çeken bu şehirde yapılabilecek birçok şey var. Denize tutkunsanız tekne ve dalış turlarına katılabilir, tarih ve kültür gezisi yapmak istiyorsanız şehrin yakınlarındaki binlerce yıllık antik kentleri ziyaret edebilir, birbirinden güzel plajlarda ve çevresindeki tatil beldelerinde denizin tadını çıkarabilir ya da şehrin merkezinde günlerin keyfini sürebilirsiniz. Antalya merkezinde ise Kaleiçi, dar sokakları, küçük yat limanı, baharattan kıyafete birçok ürünü bulabileceğiniz dükkânları ve eğlenceli mekânları ile Antalya’ya gelenlerin ilk uğradığı yerlerden biri olarak dikkat çekiyor. Yine Antalya’nın ünlü falezlerinin üzerine kurulmuş olan Karaalioğlu Parkı, 140.000 metrekarelik yeşil alanıyla şehre gelenlerin keyifle gezdiği noktalardan biri. Çocuklarınızla unutulmaz bir Sand Müzesi gezisi yaptırabilir, Kurşunlu ve Düden Şelalelerini ziyaret edebilirsiniz.

Kaş

Uzun geçen bir kışı geride bıraktık, hem şöyle keyifli bir yolculuk yapalım hem de muhteşem bir kıyıda dinlenelim diyen babalar için gidip görülesi yerlerden biri de Kaş. Taş sokakları, Rum evleri, birçok restoran ve konaklama seçeneği ile küçük ama bir o kadar da hareketli ve her ihtiyacınızı bir arada bulabileceğiniz bir sahil kenti. Merkezde bulunan Kaş Limanı büyük bir mendirekle çevrili. Kaş sahili boyunca ahşap platformlar üzerine kurulu çok sayıda beach bulunuyor. Çünkü kıyıları kayalık olduğu için denize ancak bu şekilde girilebiliyor.

Her Rotada, Avis Yanınızda!

Yaz yeni başlıyor ve tatil planları yapılıyor. Çocuklarınızla, çocuklar gibi gezip eğlenmek ve yolculuğunuza güven katmak için Avis daima sizinle! Web sitesi üzerinden ya da Türkiye’nin dört bir yanında bulunan şehir için ve havalimanı araç kiralama ofislerinden araç kiralamanızı kolayca gerçekleştirebilir, benzersiz anlara en konforlu ve en güvenli şekilde başlayabilirsiniz!