Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
hopililer-aviste-indirim-kazaniyor

Hopililer, Avis’te İndirim Kazanıyor!

Müşterileri için benzersiz bir araç kiralama hizmeti sunan Avis, avantajlı dünyasına Hopilileri de dahil ediyor. Bu doğrultuda Hopililer, Avis’ten yapacakları araç kiralamalarda %30 indirime ek olarak %5 Paracık kazanıyor. Kampanya kapsamında, yalnızca net araç kiralama tutarı üzerinden %30 indirim + %5 Paracık kazanılmaktadır. Ek hizmetler, indirim ve Paracık kazanımına dahil değildir.

Araç kiralama sektöründe kaliteli, avantajlı ve ayrıcalıklı hizmetler sunan Avis, Türkiye’nin dört bir yanındaki ofisleriyle herkesin araç kiralama deneyimini en pratik şekilde gerçekleştirebilmesine olanak tanıyor. Avis araç kiralama kampanyaları, fiyat avantajı sağlamanın yanında müşteri memnuniyetini de en üst seviyeye taşıyor. Bu kampanyada Avis, Hopililer için güvenilir, keyifli ve avantajlı bir seyahat deneyimi sağlıyor.

Avantaj ve Ayrıcalıklar Avis’te

Hopi üyesi, Avis kurumsal ofislerde Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak kiralamalarda geçerlidir. İbraz edilen GSM bilgisi, kiralama yapan müşterinin kullanımında olmalıdır. Hopi Paracıkları, Avis’ten yapılan araç kiralamaları için ödemelerde kullanılamaz ve kampanya yalnızca günlük kiralamalarda geçerlidir. Hopi’nin ödül puanı Paracıklar, alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi iş yerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları için kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir ve en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopili alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopilinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

Toplam kiralama tutarı ve güvence bedelleri, kiralamanın başında, aracı kiralayan kişiye ait kredi kartı ile tahsil edilir. Nakit ödeme, debit ve sanal kart uygulaması bulunmamaktadır.

Lüks ve Premium araç gruplarında farklı bankalara ait tek kredi kartı ibraz edilmesi gereklidir.

Kira anlaşması kiralama esnasında açılır ve kiralama yapılan ülkenin kanun ve uygulamalarına göre düzenlenir. Gerçekleşecek kiralamalarda, Avis Genel Kiralama Koşulları geçerlidir. Kiralamanın sonunda oluşabilecek olan fatura tutarı farkı ise kiralama noktasında tahsil veya iade edilir. Kredi kartı sahibinin kiralama esnasında şahsen bulunması gerekir. Başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapılamaz. Kampanya, binek araçlar için geçerlidir. Karavan ve motosiklet kiralama hizmetleri kampanyaya dahil değildir.

Konu Araç Kiralamaksa,
Avis Daima Yanınızda!

Türkiye’nin dört bir yanındaki ofisleriyle araç kiralama hizmeti süreçlerinde müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla hareket eden Avis, sunduğu benzersiz kampanyalarla birlikte, kaliteli ve güvenilir bir araç kiralama hizmetini avantajlı koşullarla sunuyor.

Siz de Avis Yol Arkadaşınız ile konforlu, güvenilir ve ayrıcalıklı bir araç kiralama hizmetinden yararlanabilir, keyif dolu anılar biriktirmek için yola koyulabilirsiniz. Avantajlarla dolu Avis kampanyalarını yakından takip edebilir, en iyi ve ayrıcalıklı fırsatlardan rahatça yararlanabilirsiniz