Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store

HOPİLİLERE ÖZEL SABİT FİYATLA ARAÇ KİRALAMA

Müşterileri için benzersiz bir araç kiralama hizmeti sunan Avis, yalnızca Hopililere özel olarak gerçekleştirdiği kampanya kapsamında sabit fiyatla araç kiralama avantajı sunuyor. Günlük KDV dahil sadece 1.899 TL’ye; VW PASSAT VARIANT, PEUGOT 508, SKODA SUPERB, VW PASSAT, RENAULT TALISMAN vb. gibi otomatik vites kiralık araçlar, Hopilileri bekliyor! Ön ödemesiz olarak gerçekleştirilen bu kampanya, 29 Şubat 2024 tarihine kadar gerçekleşecek kiralamalar için geçerlidir.

Araç kiralama sektöründe kaliteli, avantajlı ve ayrıcalıklı hizmetler sunan Avis, Türkiye’nin dört bir yanındaki ofisleriyle herkesin araç kiralama deneyimini en pratik şekilde gerçekleştirebilmesine olanak tanıyor. Avis araç kiralama kampanyaları, fiyat avantajı sağlamanın yanında müşteri memnuniyetini de en üst seviyeye taşıyor. Bu kampanyada Avis, Hopililer için güvenilir, keyifli ve avantajlı bir seyahat deneyimi sağlıyor.

Benzersiz Bir Deneyim Avis’te, Avantajlar Hopililerde!

Bu sayfadan ilgili araç grupları için geçerli olan indirimli fiyatlar görüntülenip rezervasyon oluşturulabilir. Rezervasyon için aynı zamanda 444 28 47 numaralı Avis çağrı merkezi aranabilir. Araç teslim alma esnasında Hopi QR kod ibraz edilmelidir. Kampanya, Hopi ve Avis markaları arasında olan diğer indirim ve Paracık kampanyaları ile birleştirilememektedir. İndirim hakkı, başkasına devredilemez. Kampanya, Türkiye’deki Avis Kurumsal Ofislerinde ve günlük kiralamalarda geçerlidir (Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Bodrum HVL, Dalaman, Trabzon, Samsun Rize, Kayseri, Konya, Kuşadası, Manisa, Ordu Ofisleri). Kampanya, Avis’in devam eden diğer kampanyalarıyla birleştirilemez. Ödeme, şahsa ait kredi kartı ile yapılabilmektedir. Avis genel kiralama koşulları geçerlidir. Filo imkanlarıyla sınırlıdır. Kiralama hakkı bir başkasına devredilemez. Avis kampanya süre ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya, binek araçlar için geçerlidir. Karavan ve motosiklet kiralama hizmetleri kampanyaya dahil değildir.

Konu Araç Kiralamaksa, Avis Yanınızda!

Türkiye’nin dört bir yanındaki ofisleriyle araç kiralama hizmeti süreçlerinde müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla hareket eden Avis, sunduğu benzersiz kampanyalarla birlikte, kaliteli ve güvenilir bir araç kiralama hizmetini avantajlı koşullarla sunuyor.

Siz de Avis Yol Arkadaşınız ile konforlu, güvenilir ve ayrıcalıklı bir araç kiralama hizmetinden yararlanabilir, keyif dolu anılar biriktirmek için yola koyulabilirsiniz. Avantajlarla dolu Avis kampanyalarını yakından takip edebilir, en iyi ve ayrıcalıklı fırsatlardan rahatça yararlanabilirsiniz.