Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
avis suv araç

Karadeniz’in Çetin Yollarını Dacia Duster ile Dert Etmeyin!

Coğrafi yapılarından dolayı yaylalara ve antik kentlere ulaşım zaman zaman zorlu olabilir.

Bu sayede doğal kalabilmiş tarihi ve coğrafi güzelliklere rahatça ve güven içinde ulaşabilmek için ise güçlü bir araç gerekir. Dacia Duster; Karadeniz’in çetin yollarında bile son teknolojik donanımı ve yüksek tasarımı sayesinde güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sunar.

Bartın’ın Güzelcehisar Lav Sütunları’na, Gümüşhane’nin Santa Harabeleri’ne ve Karadeniz yaylalarının en güzellerinden biri olan Gito’ya uzanan ve Dacia Duster konforu ile deneyimleyeceğimiz yolculuğumuza hadi başlayalım!

Karadeniz’de Saklı Güzellikler

Bazı güzellikler çok bilinmediğinden daha az ziyaret edilir, belki de bu yüzden güzel kalır. İşte ulaşılması zor doğal ve tarihi miraslara Dacia Duster’la aştığımız yolların ardından ulaşacağımız o muhteşem rotalar!

Gümüşhane Santa Harabeleri

17. yüzyılda bölgedeki Rumlar tarafından kurulan doğayla uyumlu, estetik mimariye sahip mahalleler, mutlaka görülmeye değer. Yamaçlar üzerine kurulu bu tarihi mahallelerin her birinde bir kilise, her sokakta ise bir çeşme bulunuyor. 1500 metre rakımda bulunan Santa Harabeleri’ne ulaşmak Trabzon’dan yaklaşık iki saat sürüyor. Avis Trabzon Havalimanı Ofisi’nden Dacia Duster’ınızı kiralayarak Santa Harabeleri’ne kolaylıkla ve güvenli bir sürüşle ulaşabilirsiniz.

Bartın Güzelcehisar Lav Sütunları

Güzelcehisar Plajı’nın batısından başlayarak Mugada Koyu’na kadar ulaşan ve 80 milyon yıllık bir tarihe sahip Lav Sütunları; plajlarda ve kayalıklarda gezmek, denize girmek ve bu doğa harikası yapıyı yakından görmek için ziyaret edilebilir. Bartın’a 17 kilometre uzaklıkta saklı kalmış bu doğa harikalarına, Avis Ankara Şehir ve Havalimanı ofislerinden araç kiralayarak yaklaşık 4 saatlik bir sürüş sonrasında ulaşabilirsiniz.

Rize’nin Hazinelerinden: Gito Yaylası

İster doğa yürüyüşü yapıp doğal güzellikler arasında gezmek, ister temiz hava ve huzurlu ortam sayesinde tazelenmek olsun, yaylaların ruh halimiz üzerinde olumlu etkileri tartışılmaz. Bu yaylardan biri olan Gito Yaylası’nın zorlu yollarını aşmak, doğayla bütünleşip huzurlu vakit geçirmek için kesinlikle değer. Avis Rize Şehir Ofisi’nden yaklaşık 2 saat 15 dakikalık bir sürüş mesafesinde olan ve Rize Çamlıhemşin’e 31 kilometre uzaklıkta bulunan Gito Yaylası’na Avis’ten Dacia Duster kiralayarak ve dünyanın en güzel manzaralarına şahit olarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Avis Ayrıcalığıyla Dacia Duster Konforu

Avis, araç kiralama hizmetlerindeki deneyimi ve üstün kalitesi sayesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Geniş iç hacmi ve yüksek yapısı sayesinde toprak yollarda dahi konfordan ödün vermeden sürüş deneyimi sağlayan Dacia Duster, son teknoloji donanımlara sahiptir. Arka kamerası sayesinde güvenli şekilde park edilebilen Dacia Duster’ı kiralayarak sürüş deneyimini üst düzeyde yaşayın!