Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
avis karavan

Karavan ile Tatil Yapabileceğiniz En Güzel Koylar

Ülkemiz karavanla kamp yapmak isteyenler için doğal ve tarihi dokusuyla birlikte pek çok farklı rotaya ev sahipliği yapıyor. Peki huzurlu, sakin, yeşil ve mavinin bir arada olduğu bir tatille yazı sonlandırmayı kim istemez ki? Tam olarak bu noktada özgür bir şekilde karavanına atlayıp, köşe bucak gezmek, kafa dinlemek ve keşfetmek isteyenler için benzersiz bazı güzergahlar derledik. Bulduğumuz bu rotaların bir sonraki karavan seyahatinizde size yol gösterici olacağından eminiz!

Bördübet Koyu

Bördübet koyu, denizin ve ormanın bir arada bulunduğu, gece yıldızları rahatlıkla izleyebileceğiniz tamamen doğal bir tatil cenneti olarak tanımlanabilir. Muğla’nın en saklı köşelerinde kalan Bördübet Koyu, çam ormanlarının arasında, şehir hayatından uzak ve konum itibariyle dünyadan bağımsız bir yer hissiyatı veriyor. Karavanınızla birlikte bu koya ulaşmak için Muğla’nın Marmaris ilçesine gitmeniz ve Hisarönü Mahallesine ulaşmanız gerekiyor.

Bördübet Koyu gibi birçok koya kolayca ve konforla ulaşmak, tatilinize keyif katmak için Avis’in Motokaravan modeli tam size göre! Kiralama işlemleri için Avis’in İstanbul’daki Kurtköy ofisinden ya da web sitesindeki Avis Karavan Kiralama seçenekleri üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Teke Koyu

Geçmişten günümüze bozulmayan doğası sayesinde bakir kalmayı başaran Teke Koyu, ülkemizde pek keşfedilmeyen, cenneti andıran tatil alanlarından biridir. Buraya geldiğinizde piknik, dalış, trekking ve fotoğrafçılık gibi birçok farklı aktiviteyle ilgilenebilir, dilediğinizde deniz manzarasına karşı keyifli bir vakit geçirebilirsiniz. Teke Koyu, Antalya kent merkezine 67 kilometre, Tekirova’ya 7 kilometre, Kemer’e ise 27 kilometre uzaklıkta bulunur.

Karavan kiralayarak ıssız koylara ulaşmak isteyen kişiler için Avis’in Offroad Karavan modeli oldukça uygun. Tüm iklim ve arazi şartlarına uyum sağlayan ve 4x4 şanzımana sahip olan Offroad Karavan ile Teke Koyu’nun toprak, engebeli ve taşlı yollarını kolaylıkla aşabilirsiniz!

Boncuk Koyu

Gökova’nın en güzel ve en gözde sahiline sahip olan Boncuk Koyu, görenleri kendine hayran bırakacak kadar muhteşem bir doğal güzelliğe ev sahipliği yapıyor. O kadar temiz bir sahili vardır ki; su altı görüş mesafesi bazı zamanlarda 15 ila 20 metreye kadar iner. Adını, denizindeki minik çakıllardan alan ve mutlaka görülmesi gereken alanlardan olan Boncuk Koyu’na karavanla ulaşım oldukça kolaydır. Bu alana Marmaris’e geldikten sonra Koya Çamlı Köyü yolunu takip ederek ulaşabilirsiniz.

Bu noktada tatilini karavan kiralayarak keyiflendirmek isteyen kişiler için Avis’in Çekme Karavan modelinden bahsedebiliriz. Hafifliği ve hiçbir sürüş zorluğu yaşatmayan bu araç, kendisinden ayrılabilen bir diğer aracın da mümkün olduğu tasarımı sayesinde ailenizle ya da arkadaşlarınızla çıktığınız tatillerde daha fazla hareket imkânı sağlar.

Delikli Koy

İzmir Alaçatı’da bulunan ve popüler karavan kamp alanları arasında yerini alan Delikli Koy, her sene birçok kişinin ziyaret ettiği alanlardan biri haline gelmiştir. Deniz ve kıyının buluştuğu noktada ortası delik doğa harikası bir kayanın bulunduğu için buraya Delikli Koy adı verilmiştir. Sıcak denizi ve göz alıcı manzarasıyla burada eşi benzeri olmayan bir karavanla kamp deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kamp keyfini karavanla taçlandırmak isteyen fakat konforlu bir deneyim, güvenli bir sürüş ve doğayla iç içe özgürce bir tatil isteyenler için Avis Otomatik Motokaravan modellerinden bahsedebiliriz. Rezervasyon ve kiralama işlemleri için Avis karavan kiralama ofisinden ya da web sitesindeki karavan kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz!