Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
karavan tatili

Karavan Seyahatinizde İzleyebileceğiniz 10 Özgür Ruhlu Film

Karavan seyahati, mevsim fark etmeden ailenizle yola çıkarak oldukça keyifli şekilde tatil yapabileceğiniz eşsiz bir seçenektir. Karavan tatili, içerisinde bulunduğumuz pandemi sürecinde hijyene ve sosyal mesafeye dikkat eden kişiler için izole bir seyahat imkânı sunar. Siz de otel konaklaması şeklinde ve kalabalıkla iç içe bir tatil yapmak istemiyorsanız, karavan tatili tam size göre diyebiliriz.

Karavan seyahatiyle aileniz, çocuğunuz ve arkadaşlarınızla dilediğiniz sınırsız maceraya atılabilir ve istediğiniz kusursuz tatil deneyimini yaşayabilirsiniz. İster doğada ister deniz kenarında olmanın verdiği dinginlik, yalnız olma hissi ve mutlulukla tatilinize eşsiz bir nitelik kazandırabilirsiniz. Tüm bunların yanında ailenizle birlikte geçireceğiniz bu özel anları, karavan sayesinde çeşitlendirebilir ve geriye unutulmaz tatil anıları bırakabilirsiniz.

Karavanla seyahat sırasında dilediğiniz koşula uyum sağlayabilir, her öğünü farklı lokasyonlarda yiyebilirsiniz. Ailenizle birlikte doğa yürüyüşleri ve keşifler yapabilir, hayvanları gözlemleyebilirsiniz. Mümkün olduğu kadar fazla seyahat imkânı sayesinde yoldayken karşılaştığınız her tatlı anı, yanınıza eşsiz deneyimler olarak kâr kalacaktır. Tüm bunların yanında gün içerisinde yaşanan tatlı yorgunluk, tabii ki tüm aile bireylerinin ayaklarını uzatıp izleyeceği güzel bir filmle taçlandırılabilir.

İşte tam bu yüzden dilerseniz taşınabilir projeksiyon sayesinde ya da Avis karavan kiralama hizmetlerinin size sunduğu imkanlar dahilinde motokaravan ile yaptığınız yolcuğunuzda televizyona da sahip olabileceğiniz için size sadece “Hangi filmi izlesek?” sorusu kalıyor.

Ailecek karavan seyahatinizi taçlandıracak ve birbirinden güzel, sizler için derlediğimiz 10 özgür ruhlu film serisine gelin hep birlikte göz atalım!

1- SOUL

Disney ve Pixar animasyon filmi olan Soul, çok keyifli ve umut dolu bir film. Hayatın her anını keyifle yaşamanın öneminden ve aslında ufacık bir detayın ya da önemsiz olarak gördüğümüz tüm noktaların hayatın ta kendisi olduğunu anlatan ve ailenizle birlikte keyifle izleyebileceğiniz bir film.

2- Charlie’nin Çikolata Fabrikası

İzleyenleri masal dünyasında gezdiren Charlie’nin Çikolata Fabrikası; özellikle çocukların kitabını okuması ve filmini izlemesi gereken samimiyet, iyilik ve umut dolu şahane bir yapıt.

3- Into the Wild

Yoldayken yol filmleri izlemek gibisi olur mu hiç? Gerçek bir hikâyeden alıntı olan Into the Wild; vermek istediği mesajı anlatma şekli, müzikleri ve oyunculukları ile oldukça etkili bir film niteliğinde.

4- RV: Runavay Vacation

Runavay Vacation; ailesiyle birlikte Hawaii’de tatil planı yapan Bob’un iş durumları sebebiyle tatil planlarını işi için gitmesi gereken Colorado’ya kaydırması ve bunu da bir karavan kiralayarak ailesine sadece bir tatilmiş gibi göstermesiyle başlayan oldukça keyifli bir film.

5- Yukarı Bak

Güney Amerika’ya seyahat etmek isteyen ve bu hayalini gerçekleştirmeye çalışan yaşlı bir adamın maceralarını anlatan Yukarı Bak; ayrılık, sevgi, arkadaşlık ve hayalinin peşinden gitmek gibi birçok temayı içinde barındıran, duygusal ve bir o kadar da mutluluk veren bir film.

6- Sherlock Holmes

Ünlü ve zeki bir dedektif olan Sherlock Holmes ve ortağı Watson’ın tehlikeli maceralarını anlatan bu filmde zekâsı ve dövüş teknikleriyle öne çıkan Sherlock; ülkesini tehlikeye sokacak bir komployu çözmek için harekete geçiyor ve düşmanlarıyla mücadele ediyor.

7- Forrest Gump

Zekâ seviyesi düşük Forrest Gump adındaki genç bir erkeğin hayatını konu alan film; 1994 yılında yayınlanmış epik, drama, romantik ve komedi türlerini içine alan, kült sayılabilecek ve mutlaka izlenmesi gereken nitelikte bir film diyebiliriz.

8- Truman Show

The Truman Show; hiçbir zaman özgür olmayan, kendisi hariç herkesin bildiği sahte bir hayat yaşayan ve bunu öğrenme sürecinde yaşadıklarını anlatan, bireylerin etik sınırlarını sorgulatan vurucu nitelikte bir film.

9- Palm Springs

Sürekli aynı gün içerisinde sıkışıp kalmak ya da tekrar eden günleri yaşamayı konu alan film, bilim kurgu ve komedi türlerini içerisine alıyor. 2020 yapımı 1 saat 30 dakikalık bu filmi ailenizle birlikte keyifle izleyebilirsiniz.

10- Tasmalar Çıkınca

Film, kedi ve köpek sahibi olan genç bir kadının evcil hayvanlarının insana dönüşmesini konu edinen ve olayların gittikçe komik bir hal almasını izlediğimiz fantastik komedi türünde oldukça eğlenceli bir yapım.