Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
karavan kiralama

Karne Hediyesi ama Bütün Aileye: Doğanın Tadını Karavanla Çıkarın

Oldukça yorucu ve yoğun bir eğitim öğretim dönemi, karnelerin alınmasıyla birlikte sona ermek üzere. Çocuğunuza karne sonrası hem eğlenebileceği hem değişik aktiviteleri keşfedebileceği bir karavan tatili hediye etmek, aileniz için oldukça keyifli bir macera olmaz mı?

Ruhunda özgürlük bulunan, seyahatlerinde limitlerden hoşlanmayan aileler, çocuklarıyla birlikte farklı tatil konseptlerini karavan tatiliyle gerçekleştirebilirler. Ayrıca seyahat tutkunları için güvenli bir şekilde konaklamak, temel ihtiyaçlarını karşılayacakları bir karavanla istedikleri yerde olabilme düşüncesi de son derece cazip!

Karavan tatili, özgür ruhlu aileler için bir yandan verimli ve kaliteli beraberlik yaşamak, bir yandan da koca bir yılın yorgunluğunu atıp dinlenmek ve yenilenmek anlamına gelebilir. Tüm bunların yanında doğayla iç içe bir karavan tatilinde çocuklar ve yetişkinler için ayrı ayrı birçok farklı aktivite deneyimlenebilir. Karavanla gezmenin sunduğu rahatlık sayesinde aileler isteklerine göre gezi, eğlence, dalış, keşif, deniz, kültür ve sanatla dolu bir tatil geçirebilirler.

İşte ailece çıkılan karavan seyahatinde uğrayabileceğiniz ve keyif alacağınız rotalardan birkaçı…

Bolu / Yedigöller Milli Parkı

Ülkemizin dört bir yanındaki çadır ve karavan kamp alanlarıyla şehir hayatının karışıklığından uzaklaşabilir ve doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. Buna uygun olarak Yedigöller de yeşili, doğası ve güzellikleriyle dört mevsim herkesi kendine aşık edebilecek güzellikte bir yer. İster hafta sonu ister daha uzun zamana yayarak oluşturduğunuz rota, mutlaka Yedigöller’e uğramalı. Ailece birden çok doğa aktivitesi yapabileceğiniz, bol bol fotoğraf çekilebileceğiniz ve güzel anılar biriktireceğiniz bu park, sizler için unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Ölüdeniz/ Kelebekler Vadisi

80’den fazla kelebek türünün yaşadığı bilenen Kelebekler Vadisi’nde karavan tatili için özel tesisler bulunuyor. Burada dalış, yüzme, yürüyüş, kaya tırmanışı, kelebek turu gibi birçok aktivite yapılabiliyor. Karavanınızla birlikte tatil yaparken tesislerin tüm imkanlarından yararlanabilir, ailece tüm bölgeyi keşfe çıkabilirsiniz.

Kuşadası / Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli Parkı

Türkiye'nin mutlaka görülmesi gereken karavan rotaları arasında bulunan bu milli park, biyo çeşitliliği ve endemik türlerin varlığıyla bir karavan tatilinden çok daha fazlasını sunuyor. Temiz ve doğal kıyıları, mağaraları, tarihi köyü, trekking parkurları ve sahip olduğu plajları ile bu milli parktan ayrılmak istemeyeceksiniz!

Tüm maceralarınızda yanınızda olan Avis, karavan kiralama hizmetleriyle de sizlere güvenle hizmet veriyor. Karavan kiralama hizmetleri için Avis Karavan Kurtköy Ofisi’ni ziyaret edebilir ya da web sitesi üzerinden https://www.avis.com.tr/karavan-kiralama sayfası aracılığıyla rezervasyon işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.