Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
araba gezisi

Kışı Bitirmeyen, Yazı Getirmeyenlere Gezi Önerileri

Yaz yaklaştıkça bunaltıcı sıcağın getirdiği tedirginlik de artıyor. Tatil planı yaparken güneş, kum ve denizi hayal edenlerin plajlara akın ettiği havalarda, kalabalık ve sıcaktan kaçanlar ise daha serin seçenekler düşünmeye başlıyor. Neyse ki, her mevsimi hakkıyla yaşayan coğrafyamızda herkesi memnun edebilecek seçenekler mevcut.

Yükseldikçe Yeşerenler

Yaz tatilinde yeşilin yanına biraz serinlik ekleyip rahatlamak ve keyfince gezebilmek isteyenlere daha yüksek rakımlı önerilerimiz bulunuyor. Kamp yapılabilen veya butik otellerde konaklanabilen, sıcaklarda vaha işlevi görecek, daha yüksek rakımlarda serinlik garantili yeşil seçeneklerimiz şöyle;

Ayder Yaylası

Belki de Türkiye’nin en bilinen yaylası olan Ayder Yaylası, senelerdir sevenlerinin yoğun ilgisini karşılayabilecek kapasiteye sahip. Kayın ve ladin ağaçlarıyla kaplanmış bölgede birçok tesis ve butik otel bulunuyor. Üstelik Rize’de de ofisimiz bulunduğu için, Ayder’in keyfini sürerken de Avis kalitesinde kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Zigana Köyü

Karadeniz’in bir başka mucizesi olan Zigana, Gümüşhane’ye bağlı olsa da Trabzon sınırında olduğundan aşağı yukarı 1 saatlik bir yolculukla ulaşılabiliyor. Trabzon Maçka’da Sümela Manastırı’nı görebilir, 1350 metre rakıma sahip Zigana’da yeşilin ve serinliğin tadını çıkarabilirsiniz. Trabzon Havalimanı Avis Ofisi araç kiralama hizmeti alma sürecinde yanınızda olacak.

Macahel Vadisi

Avrupa’nın en yaşlı yağmur ormanına sahip Macahel, Türkiye’nin ise tek yağmur ormanı bulunan bölgesi. Gürcistan sınırında bulunan Macahel, Artvin merkeze 87 kilometre mesafede ve yaklaşık iki saatlik bir yolculukla ulaşılabiliyor. Macahel’in eşi benzeri bulunmayan doğal güzellikleri, insan etkisine çok fazla maruz kalmadığı için doğayla kucaklaşmak isteyenlerin Macahel’de seveceği çok şey var.

Serinlik, Tarih ve Balık

Baş döndüren güzellikteki manzaralar, tadına doyulmaz lezzetler ve kumsallarıyla tatilinizi hem serin hem de keyif dolu yapacak birkaç seçeneğimiz var.

Amasra

Gezecek tonlarca yeri, tadacak birçok yemeği, güzel konaklama imkanları ve serin bir tatili bulabileceğiniz mekanlardan olan Amasra, yemyeşil ormanları ve tertemiz havasıyla içinizi huzurla dolduracak.

Bozcaada

Ege Denizinin ortasında, özgün sokakları, şirin kafeleri, serin denizi ve daimî esen rüzgarıyla sıcaktan rahatsız olma ihtimali bulunmayan bir seçenektir Bozcaada. Üstelik Edremit Havalimanında veya Çanakkale Şehir ofisimizde araç kiralayabilir ve gezinizi Avis ayrıcalığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Avis

En yaygın kiralama ağı ve en geniş filosuyla her lokasyondan, her koşulda ulaşabilmeniz için size çözümler sunan Avis, Avis Yanında hizmetiyle İstanbul, Ankara ve İzmir’de kiralık aracınızı istediğiniz noktada size ulaştırılıyor. 444 28 47 no’lu rezervasyon merkezimizi arayarak iletişim kurabilir ve aracınızı kiralayabilirsiniz.