Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
araç konforu

Konfor mu Prestij mi? Tarafınızı Seçin!

Geniş bir araç filosuna sahip olan Avis, kaliteyi ve konforu daima ön planda tutar. Hem konfor hem de prestij kategorilerindeki bu özel araçlar, seyahatlerinizi sadece bir yolculuk değil, aynı zamanda unutulmaz bir deneyim haline getirir.

Gelin, konfor ve prestij araçların ayrıcalıklarını, kendilerine has özelliklerini birlikte keşfedelim.

Konfor Araçlar

Avis'in konfor araçları, hem sürücülerine hem yolcularına lüks ve rahatlığı aynı anda sunar. Bu araçlar; ferah iç mekanları, ergonomik koltukları ve özel tasarımları ile bilinir. Avis bünyesinde yer alan konfor araçlarla uzun yolculuklarınızda rahatlığın tadını çıkarabilir, yorgunluğu unutabilirsiniz.

Güvenlik, Avis'in önceliğidir. Avis bünyesinde yer alan konfor araçları, en son güvenlik teknolojileri ile donatılmıştır. Bu sayede sadece konforun ve rahatlığın keyfini çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda seyahatinizin güvende olduğunu da bilirsiniz. Teknoloji tutkunları için de harika seçenekler sunan Avis’in konfor araçları, eğlence ve bilgi sistemleri ile donatılmıştır. Navigasyon sistemleri, dokunmatik ekranlar, premium ses sistemleri gibi özelliklerle seyahatiniz daha keyifli hale getirmenizi sağlar. Genellikle geniş aile seyahatleri için uygun olan konfor araçlar; yüksek bagaj hacmi, geniş iç mekanı ve lüks tasarımlarıyla ön plandadır.

Prestij Araçlar

Avis bünyesinde yer alan prestij araçlar, stil ve zarafetin bir simgesidir. Her ayrıntı titizlikle tasarlanmıştır, bu da sürücüye ve yolculara sadece konfor sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tarzlarını da yansıtma fırsatı sunar. Lüks ve prestij, prestij araçlarının öne çıkan özelliklerindendir. İç mekanlardaki yüksek kaliteli malzemeler, geniş koltuklar ve özel tasarım detayları ile bu araçlar sizi etkileyici bir atmosferle karşılar. Prestij araçlarının güçlü motorları ve üstün sürüş özellikleri, yolda kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlar. Avis’ten prestijli araç kiralama ile her anın tadını çıkarırken, prestijin keyfini sürün.

Her İhtiyaca Uygun Araçlar Avis’te!

Ne tür bir araç tercih ederseniz edin, Avis sizin için daima en doğru aracı sunar. Hem iş hem tatil amaçlı seyahatlerinizde ihtiyacınıza en uygun araçları Avis’te kolaylıkla bulabilirsiniz. Avis'in geniş araç filosunda, ekonomik modellerden lüks SUV'lara kadar birçok seçenek yer alır. Siz sadece seyahatinizi planlayın, gerisini Avis’e bırakın.

Avis’in Türkiye’nin dört bir yanında bulunan şehir ve havalimanı araç kiralama ofislerinden dilediğiniz aracı kiralayın, yolculuğa özgürce devam edin. Güven ve konfor dolu yolculuklar için Avis daima yanınızda.