Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
avis ile güvenli sürüş deneyimi

Konforlu Bir Tatil İçin Premium Segment Araçlar

Yolculuk esnasında en büyük ihtiyaçlardan bir tanesi de rahatlık. Aileyle beraber yapılan kalabalık seyahatlerin keyif ve huzuruna konforu da dahil etmek artık mümkün! Premium araçlarla uzun yollar daha keyifli; fazla bagaj derdini düşünmeden rahatlıkla iş gezisi veya tatilin güzelliklerine odaklanmak imkansız değil.

Geniş Kabin

Premium segment araçlar, geniş yolcu alanı ve bagaj kapasitesiyle, yolcular için daha fazla hareket alanı ve eşya taşıma imkânı sağlıyor. Özellikle aile yolculuklarında konfor arayanlar için bu durum oldukça avantajlı. Sevdiklerinizle dinlenebilmek ve eğlenebilmek için yeterli alana sahip bir araçta uzun yolculuk yapmak, başka hiçbir şeyi düşünmeden onlarla geçirdiğiniz güzel anlara odaklanmanızı sağlayacak.

Güvenlik ve Sürüş Deneyimi

Aerodinamik ve hafif tasarımı sayesinde düşük yakıt tüketimi kendi başına çok önemli bir konu iken, otomobillerin genelde zemine yakın olması virajlarda görüş alanını yakalama konusunda daha iyi iş çıkarılmasını sağlıyor. Özellikle sevdikleriyle beraber yolculuk yapan sürücüler için bu durumun önemi ortada. Güçlü motorları sayesinde yüksek performans sağlayan bu araçlar, yolcular ve bagajlarla beraber de güçlü kalabilir ve daha kaliteli bir sürüş deneyimi sağlar.

Seçkin Tasarımlar

Şık tasarımları ve seçkin malzemeleri sebebiyle bu segment içerisindeki araçlar genel olarak dikkat çeken bir dış görünüşe sahiplerdir. Konforla beraber gelen şık görünüm, hem yolcular hem de araç dışındakiler için yolculuğu tatmin edici kılıyor. Bu segment araçlar genelde seçkin görünümleri ve hissiyatları sayesinde, yolculuğunuzu ‘’premium’’ seviyede yaşamanızı sağlayacak.

Avis Kiralama Hizmetleri

Her segmentten araç bulabileceğiniz Avis, sektörünün en geniş filosuna ve en yaygın erişim ağına sahip. Dünya çapında 5000’den fazla ofisi; İstanbul, İzmir ve Ankara’da Avis Yanında hizmeti, ‘’avis.com.tr’’ ve 444 28 47 no’lu rezervasyon merkeziyle her noktadan iletişime geçmenize ve kiralama hizmetini kullanmanıza imkân verir. Avis konforu, prestiji ve güvenilirliğiyle öne çıkmaya ve sektörüne öncülük etmeye devam ederken siz ve sevdikleriniz için keyifli vakit geçirmeyi ve eşsiz yolculuk deneyiminizi paylaşmayı ilke edinmiştir. Geniş gövde yapısına sahip Premium araçlar, konforlu ve keyifli bir sürüş deneyimine de olanak sağlıyor. En son teknolojiyle donanmış, geniş ve şık araçlarla; sevdiklerinizle keyifli seyahatler için Avis Premium araçlara göz atabilirsiniz.