Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
avis araç kiralama

Lüks ve Zarafeti Bir Arada Deneyimle; DS 9

Gelişen teknolojiyle birlikte gün geçtikçe daha modern otomobillerin üretildiğine şahit oluyoruz. DS 9 da modernliğin ve teknolojinin buluştuğu otomobiller arasında kendini gösteriyor. Premium büyük sedan DS 9, yüksek seviyede konfor sunan iç mekân özellikleri, markanın karakterini birebir yansıtan tasarımı ve sahip olduğu teknolojik özellikler sayesinde rakiplerinden ayrılıyor. DS 9’un ön kısmına bakıldığında DS Automobiles güncel tasarım dilini devam ettirdiği görülüyor. Motor kaputu üzerinde yer alan DS kılıcı ise araca bakıldığında ilk olarak göze çarpan tasarım özelliği olarak kendini öne çıkarıyor.

DS 9’un anahtarsız giriş sistemi sürücüyü tanıyarak otomobile yaklaştığında kollarını yavaşça açığa çıkarıyor. Bu esnada ön ve arka aydınlatma gruplarının çalışması da otomobile erişim heyecanı duymanıza sebep olan diğer özellikleri arasında yer alıyor. Büyük sedan segmentindeki araçlar arasında dikkat çeken bu araç, yalnızca dış görünüşü ve tasarımıyla değil kullanıcılarına sağladığı konfor ve güvenli sürüşle de öne çıkmayı başarıyor. DS Automobiles tarafından özenle üretilen bu karizmatik sedan araç, ön ve arka tarafta yolculuk yapan tüm kişiler için koltuklarında ısıtma ve soğutmalı masaj özelliğini de beraberinde sunuyor.

DS 9 yalnızca masaj özelliğiyle değil, bununla birlikte 2,9 metrelik aks mesafesiyle de arka tarafta yolculuk edecek kişilere geniş ve konforlu bir alan yaratmayı ihmal etmemiş. Sürüş keyfini daha da iyileştirmek ve rahat bir hale getirebilmek amacıyla da aracın uzunluğu 4,93 metre, genişliği 1,93 metre, yüksekliği ise 1,46 metre olarak tasarlanmış.

Modern ve İncelik Bir Arada

DS 9, zarif bir görünümün ve dinamizmin harmonisinden doğan modern çizgileriyle rakiplerini geride bırakacak özelliklere sahip. Özel tasarım DS Fenerleri’nden gizli kapı kollarına kadar sıra dışı tasarım detayları da bu durumu kolaylaştıracak özellikler arasında bulunuyor.

Işık İmzasının Büyüleyici Etkisi

Modelin kendini diğerlerinden ayrı kılan noktalarından bir tanesi de, farlar açıldığında modüllerin 180 derece dönerek mor renkli bir ışık ile sizi karşılaması. Son olarak, 3D Full LED özellikli bu aydınlatma grubu da DS 9’un cazibesini ikiye katlayan özellikleri arasında sayılabilir.

Sizler de DS 9’un eşsiz sürüş keyfine sahip olmak ve yolculuklarınızı üst düzey teknolojiye sahip bu araçla deneyimlemek isterseniz Avis ayrıcalıklarıyla kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilir, unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.