Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
avis ile karne hediyesi

Okullar Kapandı, Şimdi Hediye Zamanı!

Öğrencilerin tüm yıl heyecanla beklediği o an geldi! Bir yıl boyunca yoğun bir şekilde çalışarak öğrenen, büyüyen ve gelişen kıymetli çocuklarımız için şimdi dinlenme ve keyif zamanı! Okulların kapanmasıyla birlikte, çocuğunuza karne hediyesi olarak farklı ve eğlenceli sürprizler vermeye ne dersiniz?

Hangi Çocuk Pikniğe Hayır Diyebilir ki?

Eşsiz güzellikteki doğayla iç içe olup, lezzet ve eğlence dolu bir piknik organizasyonu tüm kış evlere kapanan çocuklar için harika bir hediye olacak. İstanbul’da yer alan Aydos Ormanı’nda, Konya Kozağaç Parkı’nda, Ankara Bela Meynam’da, İzmir Buca Gölet’te veya Bursa Kocayayla’da, ailenizle birlikte bir gün planlayabilirsiniz.

Bu rotalara rahatça ulaşabilmek için İstanbul, Konya, Ankara, İzmir ve Bursa’da bulunan Avis ofislerinden dilediğiniz aracı kolayca kiralayabilirsiniz.

Çocuklar için Vazgeçilmez Bir Hediye: Eğlence Parkları

Türkiye'de birçok harika eğlence parkı bulunuyor. İstanbul'da yer alan Vialand Theme Park, birbirinden heyecanlı roller coaster'ları, su kaydırakları ve eğlenceli temalı alanlarıyla dikkat çekiyor. Burada, çocuğunuzla birlikte keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Antalya'da bulunan The Land of Legends Theme Park, büyüleyici bir su parkı, macera dolu eğlence alanları ve sürükleyici temalı etkinlikleriyle oldukça popüler. Burada hem suyun hem eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. İzmir Lunapark, İzmir'in eğlence merkezlerinden biri. Çeşitli eğlence alanları, çarpışan arabalar, lunapark treni ve diğer heyecan verici atraksiyonlarla dolu benzersiz bir durak. Ankara'da yer alan Wonderpark, çocuklar ve aileler için eğlenceli bir destinasyon. Trambolin parkurları, tırmanma duvarları, kaydıraklar ve diğer etkinliklerle dolu, tam bir eğlence merkezi.

Avis’in İstanbul, Antalya, İzmir ve Ankara ofislerinden dilediğiniz aracı kolayca kiralayabilir, bu eğlenceli rotalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Çocuğunuz Hem Eğlensin Hem Öğrensin

Türkiye'nin zengin tarihi ve doğal güzellikleriyle dolu rotaları keşfetmek için bir gezi planlayabilirsiniz. Kapadokya'nın peri bacalarını görmek, Pamukkale'nin beyaz traverten teraslarına hayran kalmak, Efes Antik Kenti'nde tarihi bir yolculuğa çıkmak, Adıyaman’da tarihi kalıntıları ve etkileyici heykelleri keşfetmek, Kelebekler Vadisi’nde doğanın benzersiz güzelliğini izlemek gibi seçenekler sizi bekliyor.

Kayseri, İzmir, Adıyaman ve Muğla’da bulunan Avis ofislerini ziyaret ederek dilediğiniz aracı kolayca kiralayabilir, bu benzersiz rotaların keyfini sürebilirsiniz.

Eğer farklı rotalar tercih ederseniz, Yol Arkadaşınız Avis araç kiralama hizmetiyle Türkiye’nin dört bir yanındaki ofisleriyle sizi bekliyor!