Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
araç dezenfekte

Pandemi Döneminde Araçlarımızı Nasıl Dezenfekte Ettiğimizi Öğrenin

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve içinde bulunduğumuz süreçte ülkemizde de ciddi sıkıntılara sebep olan Koronavirüs salgını sebebiyle çoğu kişi sosyal teması azaltıp, fiziksel mesafeyi koruyabilmek adına ulaşımlarını özel araçlarla sağlamayı tercih ediyor. Bu nedenlerden dolayı da kişiler, yolculuklarını araç kiralama hizmetlerinden faydalanarak geçirmek istiyorlar. Fakat geriye tek bir soru kalıyor; “Kiraladığımız araç koronavirüs önlemlerine uygun dezenfekte ediliyor mu?”

Avis, araç kiralama hizmetlerinden faydalanacak kullanıcıların araçları teslim alırken ve kiralama sonrasında karşılaşabilecekleri riskleri en aza indirmek amacıyla birtakım uygulamalara başvuruyor. Bu uygulamalar çerçevesinde gerekli yönetmeliklere eksiksiz bir biçimde uyuluyor ve hem müşterilerin hem de çalışanların sağlığını gözeten kurallar gözetiliyor. Bu önlemlerin en başında yüzeylere tutunan, tehdit oluşturabilecek unsurların ortadan kaldırılması geliyor. Böylelikle müşterilere sadece kaliteli bir hizmet değil, yüksek güvenlikli sağlık önemleriyle birlikte güvenli ve konforlu bir yolculuk da sunuluyor.

Avis, genel dezenfekte kuralları ve müşteri talepleri doğrultusunda uygulayacağı yöntemlerle her türlü mikrop ve virüsten arındırılmış bir yolculuk sağlıyor. Böylelikle kendinizi şahsi aracınızla yolculuk yapıyor gibi güvende hissetmenize fırsat sunuyor. Avis güvencesiyle tercih edeceğiniz araçların dezenfekte süreçleri ve kullanılan ürünler de hiç kuşkusuz firmanın sunduğu araç opsiyonları gibi en kaliteli olanlardır.  

Dezenfekte Sürecinde Hangi Kurallar Uygulanıyor?

Kiralanacak araçları teslim almaya gittiklerinde müşterilerin birtakım prosedürleri yerine getirmesi gerekiyor. Sizler istenen resmi evraklarınızı doldururken, araçların son kontrolleri yapılıyor. Bu noktaya gelene kadar ise;

  • Her araç için en çok temasın gerçekleştirildiği direksiyon, ön konsol, vites, ekran, düğmeler, tuşlar, anahtar bölgesi ve koltuklar yönetmeliklere uygun şekilde dezenfekte ediliyor.
  • Dezenfekte sırasında kullanılan maddeler ve kıyafetler belirli aralıklarla değiştiriliyor.
  • Tüm hazırlıkların yapıldığı süreçte ve temizlik anında tek kullanımlık eldivenler ve tek kullanımlık ürünler tercih ediliyor.
  • Aracın iç aksanının beraberinde klima dezenfeksiyonu da yapılıyor ve böylelikle yolculuk boyunca kullanıcıların sağlıklı ve temiz hava solumaları sağlanıyor.
  • Araç kiralama öncesinde tüm araç anahtarlarının dezenfekte işlemi gerçekleştiriliyor.
  • Aracın temas noktaları, teslimat öncesinde ciddiyetle temizleniyor ve aracın hava alıp sağlık açısından güvenli hale getirilmesi sağlanıyor.

Kiralamak istediğiniz aracınızı teslim almaya gittiğinizde ya da teslim etmeye geldiğiniz her koşulda sizi karşılayan firma çalışanları hem sizin hem de kendi sağlıklarını korumak amacıyla önlemlerini en üst seviyede tutacaklardır. Avis bünyesindeki tüm ekip arkadaşlarımız sosyal mesafeye özen gösterip, siperlik ve maske benzeri koruyucu ekipmanlarla size en güvenli hizmeti sunmaktadırlar.