Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store

Performans Odaklı Estetik: BMW 2 Serisi

BMW'nin zarif tasarım anlayışı ve performans odaklı yaklaşımının mükemmel bir örneği olan BMW 2 Serisi, otomobil tutkunlarının yüreklerini fethetmeye devam ediyor. Yenilenen versiyonuyla bu efsanevi seri, sürüş keyfini en üst seviyeye taşıyor ve mükemmel bir deneyim sunuyor. BMW 2 Serisi’nde yer alan tüm araçlar, tipik BMW sürüş keyfini kompakt otomobil segmentine taşıyarak sürüş keyfini adeta ikiye katlıyor.

BMW 2 Serisi’nde yer alan tüm araçlar kompakt segmente cesur bir karakter sunarak dikkatleri üzerine çekiyor. Kararlı ve performans odaklı tasarımıyla belirgin bir iddiaya sahip olan araçlar, yüksek teknoloji donanımı ve mükemmel sürüş özellikleri sayesinde diğer modellerden kolayca ayrılarak kendi benzersiz yolunu izliyor.

BMW 2 Serisi’nde; BMW M2 Coupé, Gran Coupé, M235i xDrive Gran Coupé ve Active Tourer araçları yer alıyor.

Güçlü Performans

BMW 2 Serisi, güçlü motor seçenekleriyle dikkat çekiyor. İster sakin bir sürüş isteyin, ister heyecan verici bir performans arayışında olun, serinin çeşitli motor seçenekleri her türlü sürüş ihtiyacınıza cevap verecek güce sahip. Dinamik sürüş özellikleri sayesinde virajlarda dahi güven veren bir performans sunuyor.

Zarif Tasarım

Her detayı özenle tasarlanmış olan BMW 2 Serisi, dikkat çekici bir görünüme sahip. Zarif çizgileri, dinamik yapısı ve karakteristik BMW ön panjuru ile bu araç, yolda her bakışı üzerine çekiyor. İç mekanda kullanılan kaliteli malzemeler ve ergonomik düzenlemeler, hem sürücüye hem de yolculara konforlu bir yolculuk vadediyor.

Teknoloji ve Konfor

BMW'nin son teknolojiyle donatılmış olan 2 Serisi, sadece performansıyla değil aynı zamanda konfor ve teknolojiyle de öne çıkıyor. İleri düzey sürücü destek sistemleri, geniş bilgi ve eğlence ekranları ve akıllı bağlantı özellikleriyle bu araç, sürüş deneyimini daha da üst seviyeye taşıyor.

Çevre Dostu Seçenekler

Çevreye duyarlılık her zamankinden daha önemli hale geldiğinde, BMW 2 Serisi de bu trende uyum sağlamış durumda. Hibrit seçenekleriyle çevreye duyarlı bir sürüş deneyimi sunarken aynı zamanda performanstan ödün vermiyor.

BMW 2 Serisi; dinamik sürüşü, zarif tasarımı, ileri teknolojisi ve çevre dostu seçenekleriyle otomobil tutkunlarının beklentilerini karşılıyor.

Eğer siz de BMW 2 Serisi’nin modern, sportif ve teknolojik dokunuşlarla donatılmış benzersiz sürüş deneyimini keşfetmek istiyorsanız, Avis araç kiralama hizmetleri ile kolaylıkla bu araca erişebilir ve yeni maceralar için yola çıkabilirsiniz. Şehir merkezlerindeki ofislerimiz, havaalanlarında bulunan Avis ofislerimiz aracılığıyla ya da web sitemiz üzerinden kolayca rezervasyon yapabilirsiniz.