Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
premium-araclarla-konforlu-yolculuklar-sizi-bekliyor

Premium Araçlarla, Konforlu Yolculuklar Sizi Bekliyor!

Türkiye'nin 58 noktasında yer alan şehir ofisleri, 34 noktasında bulunan havalimanı ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile Avis Premium müşterilerine en ayrıcalıklı hizmeti sunmaya devam ediyor.

Avis’in geniş araç filosunda, ister şehir dışı uzun yolculuklar, ister iş gereksinimleri, ister şehir içinde konforlu ulaşım, ister keyifli bir hafta sonu kaçamağı olsun, her türlü sürüş deneyimi için Premium Kiralık Araçlar yer almaktadır. Şıklığın yanı sıra teknolojik yenilikleri de taşıyan bu segment araçlar, sürücüler için üst düzey bir deneyim fırsatı sunmaktadır. Her çeşit sürüş hayalinizi gerçekleştiren Avis, üstün performansı ve konforuyla farkını her yolculukta hissettirecek, malzeme ve işçilik kalitesi yüksek, en yeni teknolojik donanımlara sahip, Premium araçlarıyla daima size hizmet için hazırdır.

Premium araçlar arasında dikkat çeken Mercedes E serisi, Peugeot 5008 ve Volvo S60 gibi üstün performanslı araçları filosunda bulunduran Avis Premium Kiralık Araç seçenekleri ile ister aileniz ister arkadaşlarınızla eğlence, konfor ve güven dolu bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Ailenizle çıkacağınız yolcularda, şehir içi veya şehir dışı gezilerinde Avis Premium en ayrıcalıklı yolculuklarınıza ev sahipliği yaparken, Avis filosunda bulunan premium model araçlar, kullanıcılarına üst düzey bir sürüş sunmayı amaçlamaktadır.

Avis Konfor İhtiyacınızda da Yanınızda!

Yol arkadaşınız Avis, seçici müşteriler ve mükemmel araba ve mükemmel hizmetten daha azıyla yetinmeyen sürücüler için tasarlanmış birinci sınıf bir hizmet vermek üzere daima yanınızda. Web sitesi üzerinden ya da Türkiye’nin dört bir yanında bulunan şehir içi ve havaalanı ofislerinden premium kiralık araç taleplerinizi kolayca oluşturabilir, yolculuğunuza en konforlu ve en güvenli şekilde başlayabilirsiniz!