Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
profesyonel ve güvenli sürüş deneyimini BMW5’le keşfedin!

Profesyonel ve Güvenli Sürüş Deneyimini BMW5’le Keşfedin!

Performans ve estetik dendiğinde akla ilk gelen otomobil markalarından biri olan BMW’nin yeni 5 Serisi; konforlu, sportif ve esnek yapısıyla hem şehir içi hem uzun yolculuklarda sürücülere ayrıcalık sunuyor.

Tasarım

Hem iç hem dış tasarımıyla öne çıkan BMW 5 Serisi, özgün ve göze çarpan tasarımıyla karanlıkta bile kolayca tanınmayı vadediyor. Aracın ön kısmında beyaz ışıklarla desteklenen ızgaralar, otomobil hareketsizken veya hareket halindeyken kolayca fark ediliyor. Dış tasarımda öne çıkan bir diğer dokunuş ise Dinamik Karşılama Aydınlatması. Bu özellik, otomobile binerken ve inerken kapı çevresinin aydınlanmasını sağlıyor. Böylece hem güvenlik hem estetik bir araya getiriliyor ve araç özgün bir deneyim sunuyor. Otomobilde yer alan panoramik cam tavan sayesinde aracın içi daha geniş bir hissiyat yaratıyor.
İç tasarımda da göze çarpan özellikler taşıyan BMW 5 Serisi; görsel deneyimler, aydınlatmalar, gelişmiş ses sistemi ve kapsamlı bir medya kitaplığı içeriyor. Ayrıca araç, 15 farklı renk seçeneği ile her tarza hitap ediyor.

Performans

Yeni BMW 5 Serisi, 197 bg maksimum güç ve 400 Nm maksimum tork üreterek 7.3 saniyede 0’dan 100 km/sa hıza ulaşabiliyor. Bununla birlikte otomobil; 2.0 lt dizel motora sahip modelin yanında tamamen elektrikli model ile de sunuluyor. Son derece hassas bir yol tutuşuna sahip olan araç, sürtünmeyi optimum düzeyde tutuyor. Otomatik start/stop fonksiyonu ise yakıt tüketimini azaltıyor.

Güvenlik

Estetiği ve performansı bir arada sunan BMW 5 Serisi, araç içindeki herkesin güvenliğini maksimum düzeyde tutan birçok donanım içeriyor. Bunlardan biri olan Profesyonel Sürüş Asistanı, otomobili kendi şeridinde güvenle tutuyor ve maksimum 210 km/sa hıza kadar mesafeyi koruyor. Acil bir durumda araç hareketsiz kalana kadar fren uyguluyor ve otomatik olarak yeniden kalkış yapıyor.

Konforlu araç kiralama ile kendinden emin ve ayrıcalıklı bir sürüş deneyimi sunan BMW 5 Serisi ile yola güvenle devam etmek istiyorsanız, Avis araç kiralama hizmetleri ile kolaylıkla bu araca ulaşabilirsiniz. Şehir merkezlerindeki ofislerimiz ve havaalanlarında bulunan Avis ofislerimiz aracılığıyla ya da web sitemiz üzerinden kolayca rezervasyon yapabilirsiniz.