Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
aile sineması

Sizi İyi Hissettirecek Filmlerle Karşınızdayız!

Kısa bir süreliğine de olsa kendi hayatlarımızdan çıkıp bambaşka hikayeleri ve dünyaları izlemek, o dünyadaki karakterlere şahit olmak 7. Sanat sinemanın vazgeçilmez bir özelliği. Ailenizle veya tek başınıza ev rahatlığında seyredebileceğiniz filmler türlerine göre kimi zaman güldürürken kimi zaman düşünce yapımızı değiştirmemize katkı sağlayabiliyor.

Sizlere evlerinizden uzağa gitmeden, kalbinizi hafifletecek, güldürecek ve içinizi sıcacık yapacak birkaç film önerisi sunmak istedik. Hazırsanız başlayalım!

Soul

“Bir balık hakkında şu hikâyeyi duymuştum. Genç balık yaşlı balığa gider ve der ki: “O okyanus denilen yeri bulmaya çalışıyorum.” “Okyanus mu?” der yaşlı balık; “Şu an bulunduğun yerdir.” “Burası”, der genç balık, “ama burası su. Benim istediğim okyanus.”

Başrol ve müzik öğretmeni olarak karşımıza çıkan Joe Gardner, şehrin en iyi caz kulübünde çalmak üzere hayatının şansını yakalar. Ancak yanlış bir adım sebebiyle kendini New York sokaklarından, yeni ölenlerin ruhlarının gittiği oldukça fantastik Önceki Dünya’da bulur. Burada tanıştığı ve insan olmanın cazibesini hiç anlamlandıramayan Ruh 22’nin yardımıyla dünyadaki hayatına geri dönmeye çalışır. Kendinizi bambaşka bir evrende bulacağınız bu film, insanların hayatlarında bir amaca sahip olmalarına gerek olup olmadığını izleyicilere çok profesyonel bir biçimde sorgulatmayı başarıyor.

Frances Ha

Film, tek hayali kadrolu dansçı olmak isteyen Frances’in hayatı boyunca birçok işe atılışını ancak hiçbirinde tam anlamıyla başarılı olamayışını, sorumluluklarından kaçmaya çalıştığı anlarda başına birçok farklı belanın gelişini konu alıyor. Adeta bir yaz akşamı hissi veren bu filmde Frances’in bu eğlenceli hayatını izleyen her yetişkin, kendinden bir parça bularak ekrana gülümseyecek, garanti ediyoruz.

Morning Glory

Kariyerinin parlak dönemlerinde başarılı bir televizyon yapımcısı olarak çalışan Becky Fuller, çalıştığı haber programından ansızın kovulur. Sonrasında Daybreak programında çalışmaya başlar ve bu noktada birçok sorumluluğu üzerine alır. Dönemin efsane televizyon sunucusu Mike Pomeroy’u sabah programına çıkarmak isteyen Becky; hava durumu, yemek tarifi ve moda gelişmeleri sunmak istemeyen Pomeroy ile oldukça çatışmalı bir iş hayatına tutulur. Film boyunca Becky Fuller’ın şöhretini, ilişkilerini, işini ve en önemlisi de programı kurtarmak için ne gibi mücadelelere girdiğini kahkahalarla izlemeye hazır olun.

The Intern

Jules Ostin, başarılı bir şirketin sahibidir. Çalışanlarından birinin tavsiyesiyle yeni bir stajyer programı başlatır ve program, biraz yaşını alan kişilere yönelik, deneysel bir uygulamayı kapsar. Stajyer programının ilk çalışanı ise 70 yaşındaki Ben Whittaker’dır. Şirketin ortalama yaş oranını bir hayli yükselten Whittaker, kendi kuşağı ve yeni neslin çalışma koşulları, iletişim şekilleri ve disiplinleri arasındaki farkı gördüğünde büyük şaşkınlık geçirir. Stajyer’de, Ben Whittaker’ın zamanla yanında çalıştığı Ostin ile aralarındaki iş ilişkisinin sağlam bir dostluğa dönüşme hikayesini izleyeceksiniz.

Ölümlü Dünya

Gülmenin en etkili mod yükseltici olduğuna inanıyor musunuz? O zaman Ölümlü Dünya, hala izlemeyenler için tam aradıkları nitelikte bir film. Türk mizahının önemli isimlerinin bir arada bulunduğu bu filmde, eski bir ev yemekçisi işleten kalabalık bir ailenin hayrete düşürecek ve kahkahalara boğacak gizli hayatları anlatılıyor. Özellikle aksiyon ve komedi türünün yerli örnekleri arasında parmakla gösterilecek bu film, birkaç saat boyunca sizleri kendi dünyasına çekerek keyifli anlar yaşatmaya hazır!