Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
müzik

Sizi Moda Sokacak Yeni Yıl Şarkıları

Kocaman hatıralarla dolu, kocaman bir yılı daha bitirirken yenisini planlama zamanımız da geldi. Önümüzde devasa bir potansiyeli olan, inanılmaz bir yıl var ve hayal ederken de yaşarken de en güzeli olmasını umuyoruz. 2022 yılı çoğumuza ‘’Nasıl olabilir ya? Ben 2020’deyiz gibi hissediyorum…’’ gibi bir şaşkınlıkla gelse de bize ve sevdiklerimize ihtiyacımız olan mutluluğu getireceğine eminiz. Bize iyi gelecek bu kocaman seneden beklentimiz biraz daha fazla gülümsemek, öğrenmek, deneyimlemek ve keyfini çıkarmak… Yeni yılın yeşerttiği umutlarla oluşturulmuş rotaları izlerken her durakta daha da umutlanalım isteriz. Genel rotamız olan mutluluğa ulaşırken de her durak için farklı planlarımız olabilir. Bu duraklarda bazen hevesleneceğimiz bazen de hayal kırıklığına uğrayacağımızı biliyoruz. Hayatın tek duyguyla yaşanamayacak kadar uzun olduğunu ve her duygunun da en az ötekiler kadar kıymetli olduğunu biliyor ve böyle zamanlarda bize eşlik edecek bazı yol arkadaşlarımız olduğunu bilmenizi istiyoruz…

Yeni ‘’Yol’’ Arkadaşın?
 
All I Want For Christmas Is You – Mariah Carey
Mariah Carey tarafından yapılan, 94’ten bu yana Amerika’da her sene şükran gününden sonra her yerde çalmaya başlayan ikonik şarkı, senelerdir hem Birleşik Devletler’de hem de dolayısıyla bütün dünyada yeni yılın yaklaşmasıyla gündeme geliyor ve yeni yıl heyecanını yaşarken es geçilemez bir tercih oluyor.
 
It’s the Most Wonderful Time of the Year – Andy Williams
Sesiyle milyonları her sene tekrar tekrar etkileyen Andy Willams’ın 1963 yapımı Noel albümünün gözde parçası, yeni yılı, sevgiyi, mutluluğu yaşarken en güzel eşlikçilerden.
 
White Christmas – Elvis Presley
1942 yılında Irving Berlin tarafından yazılan şarkı Bing Crosby’den Lady Gaga’ya pek çok sanatçı tarafından seslendirilmiş olsa da biz Elvis Presley versiyonunu tercih ediyoruz çünkü kendisinin yerinin dünya müzik tarihinde çok farklı olduğunu düşünüyoruz.
 
Funky New Year - Eagles
1994’te Eagles tarafından piyasaya sunulan inanılmaz keyifli Pop-Rock şarkısı “Funky New Year” da elbette listemizde. Çoğu insan Eagles’ı Hotel California ile hayatına dâhil etmiş olsa da 70 ve 80’leri kasıp kavuran bu gruba biraz daha şans vermek gerektiğini düşünüyoruz.
 
New Year’s Day – U2
Çeşitli sansasyonlarla dünyayı kasıp kavuran İrlandalı grubun 1983 yılında çıkardıkları ‘’WAR’’ albümünün bir parçası bu şarkı; biraz daha ateşleyen, biraz daha hareketlendiren bir parça olduğundan listemizde bu şarkıya da yer vermek istedik.
 
What Are You Doing New Year’s Eve – Rod Stewart
Sir ünvanına sahip Efsane İngiliz Rock yıldızının 2012 senesinde çıkan ‘’Merry Christmas, Baby’’ albümünde yer alan yeni yıl şarkısı coverı, bünyeye dinginlik ve huzur veriyor.
 
Happy New Year – ABBA
1980 yılında çıkan ‘’Super Trouper’’ albümünde yer alan İsveçli grup ABBA’nın keyifli şarkısı, dönemin en keyifli yönlerini hissettiren şarkı. 40 senenin ardından geçtiğimiz sene tekrar bir araya gelip yeni bir albüm yayınlayan grup, bizce popüler müzik tarihinin en önemli ekiplerindendir.
 
Happy Holiday – Andy Willams
Andy Willams’ın aynı albümünden bir başka muhteşem şarkısı, her sene açılıp dinlenilesi bir albümün parçası ve oldukça keyifli.