Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
araç kiralama

Büyüleyici Bir SUV Deneyimi: Peugeot 2008

Şık çizgileri ve hatlarıyla canlı, keskin bir tarz ortaya koyan Peugeot 2008, 2013 yılından itibaren pazarın en sevilen otomobilleri arasında yer alarak gözleri üzerine çekmeyi başardı. Genel bir bakışla Peugeot 2008; Fransız otomobil üreticisi Peugeot tarafından üretilen kompakt bir crossover SUV'dur. İlk olarak 2013 yılında tanıtılan 2008, benzinli ve dizel motor seçenekleriyle manuel veya otomatik şanzıman opsiyonlarıyla sunuluyor. Hibrit ve elektrikli versiyonları da bulunan Peugeot 2008; iyi bir yol tutuşu, iyi bir güvenlik paketi ve konforlu bir iç mekân sunarken farklı donanım ve özelliklere de sahiptir.

Eleştirmenlerden olumlu eleştiriler alan ve tüketicileri tarafından severek karşılanan 2008’in özgün tasarımı, ilk bakıştaki en etkileyici özelliği. Keskin hatları, dik ızgarası, tavan barları ve büyük aslan logosuyla Peugeot 2008, dikkat çekmeyi biliyor. Tasarımına genel olarak bakıldığında birbiriyle uyum içinde olduğu ve gövde tasarımının bagaj ve tampon tasarımıyla birbirlerini tamamladığı çok net bir şekilde görülebiliyor.

Göz Alıcı Bir Şehir Arabası

Akıcı ve güçlü çizgileriyle ve yerden yüksek özellikleriyle Peugeot SUV 2008, kullanıcılarına cömert bir genişliğin yanı sıra usta bir güç de sunuyor. Çok boyutlu tasarımında bulunan gövdeye yakın işlenen şık çizgileri, keskin bir tarz yaratmasına yardımcı oluyor. Özellikle şehir içinde konforlu bir sürüş sunmak, 2008’in kullanıcılarına sunmak istediği en önemli özellikleri arasında bulunuyor. Geçtiği yollarda iz bırakan SUV 2008, şehir yaşantısının zorlu yanını daha kolay kılmayı hedef alıyor.

Tasarım yanı sıra 2008’de bulunan donanım özellikleri de adından söz ettirecek kadar başarılı. Aktif şerit takip asistanı ve şehir içi güvenlik sistemi olumsuz durumlara karşı direkt önlem alarak yaşanabilecek kazaların engellenmesinde büyük rol oynuyor. “Rip kontrol” adlı adaptif çekiş kontrol sistemi 2008’in farklı zeminlerdeki sürüş kabiliyetini de olumlu açıdan destekliyor. Zor koşullarda sürüş güvenliğini artıracak donanımlara sahip olan 2008, “Mirror Screen” ile akıllı telefon üzerinden aracın birçok özelliğinin kontrol edilmesine de imkân tanıyor.

Her bakışta görkemli ve dikkat çekici Peugeot 2008 ayrıcalıklarıyla daha yakından tanışmak isterseniz Avis farkıyla dilediğiniz şehir içi ya da havaalanı ofislerinden kolaylıkla araç kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz!