Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
araç kiralama

Tek Odağı Konfor Olanlar İçin: Konfor Araçlar

Her bireyin farklı ihtiyaç ve tercihleri bulunur. Araç kiralama hizmetini alırken de bu ihtiyaç ve tercihlere göre belirlenmiş araçlardan yana tercih yapmak, yolculuklarınızın rahat ve verimli şekilde geçmesi için önemli. Aracın performansı ve yakıt tüketimi, iç hacmi ve yolcu kapasitesine göre sınıflandırılmış olan kiralık araçlarda, yolculuğun ve kullanıcının konforunu zirveye çıkarmayı hedef alan bir araç türü var; konfor araçlar.

Konfor Araçlar

Her zaman müşteri deneyimini en iyi seviyede tutmayı hedefleyen Avis’in kiralık konfor araçları, 5 yetişkin yolcu ve 2 büyük bavul taşıma kapasitesine sahip geniş iç hacme sahip araçlardan oluşur. Ailelerin de kullanımına uygun olan Konfor araçlar, uzun yolculuklarda veya şehir içi kullanımda yolcuların rahatlığını sağlayacak boyutlara sahip. Yakıt harcama konusunda da bütçe dostu olan Konfor araçların hybrid, benzin ve dizel seçenekleri bulunur. Şehir içi veya uzun yol kullanımında alt segmentlere nazaran daha yüksek motor performansı sayesinde rahat kullanım sağlayan konfor araçlar, yolculuklarınızda en iyi yol arkadaşlarınızdan olacak. Tatile kalabalık bir grup olarak çıkanların veya şehir içinde de rahatlığından vazgeçemeyen insanların tercihi olan Konfor araçların sedan ve hatchback kasa tipleri bulunur.

Konfor Araç Modelleri

Avis kiralık konfor araçlar, uygun fiyatları ve büyüklüğü sayesinde bütçesine uygun araç arayan ve rahatlığına düşkün müşterilerin ihtiyaçlarını gidermek adına 5 yetişkin ve 2 büyük bavul kapasitesine sahip 4 modelden oluşur. Kiralık Konfor araçlar,

  • Ford Focus
  • Honda Civic
  • Renault Megane
  • Toyota Corolla olmak üzere 4 farklı seçenekten oluşur. Araçların tamamı otomatik şanzıman sistemine sahiptir. Sedan ve hatchback kasa seçeneklerine sahip olan Konfor araçlarda, yakıt tipi olarak dizel ve benzinli seçenekler de mevcut.

Avis Araç Kiralama Hizmeti

Avis’in kiralık araç filosunda birçok araç modellerinden seçenekler mevcut. Müşteri deneyiminde her zaman memnuniyeti ön planda tutan Avis; Ekonomik, Konfor, Prestij, Premium, Lüks ve Van araçlar olmak üzere 6 grupta araç kiralama hizmeti sunar. Çeşitli ihtiyaçlara göre farklı çözümler sunan araç modellerini öğrenmek ve ayrıntılı bilgi almak için avis.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.