Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
thy avis kampanyaları

Türk Hava Yolları Yolcularına %30 İndirim!

Yolculuklarında Avis’i tercih edenlerin sahip olduğu avantajlar her geçen gün katlanarak büyüyor!

Avis, araç kiralama sektöründe kaliteli hizmeti ve uygun fiyatları bir arada sunan öncü markalar arasında yer alıyor. Sağladığı tüm bu hizmetler ve Türkiye genelindeki pek çok lokasyonda ulaşılabilir olmasıyla müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor. Avis araç kiralama kampanyaları sadece fiyat açısından değil, aynı zamanda müşteri memnuniyeti açısından da oldukça avantajlı.

Sadece Avis’te!

Avis ile THY iş birliği kapsamında, THY yolcuları yurt içi araç kiralama işlemlerinde %30 indirim avantajından faydalanabilirler. Kampanya 31 Aralık 2023 tarihine kadar Avis Genel Kiralama Koşulları kapsamında geçerlidir. Farklı kampanyalarla birleştirilemeyen bu fırsat dünya çapındaki tüm Avis lokasyonlarında kullanılabilir. Kiralama bedeli sadece kredi kartı ile yapılabilir ve kredi kartı sahibinin kiralama sırasında bizzat bulunması gerekmektedir. Kiralama bedeline ek olarak, aracın marka ve modeline göre belirli bir depozit tahsilatı yapılır ve limit müsaitliğinin olması gerekir. Kiralama bitiminde, depozit olarak tahsil edilen tutar, ek hizmetler, güvenceler, eksik yakıt, hasar, ceza vb. gibi rezervasyonda bulunmayan bedeller düşüldükten sonra aynı karta iade edilir. Dünya çapındaki her bir kiralama için en az 500 Mil kazanılır ve daha uzun süreli kiralamalarda daha fazla Mil kazanma fırsatı vardır. Miles&Smiles üyeleri, adı verilen ilk sürücünün Miles&Smiles üyelik numarasını kiralamada ibraz etmeleri halinde Mil kazanabilirler. Bu promosyon sadece ayrı kiralamalar için geçerlidir ve ardışık kiralama ücretli kiralamalar için geçerli değildir. Miles&Smiles Mil kazanımı, kiralama kapanışından itibaren 8 hafta sürebilir ve Miles&Smiles'ın hüküm ve koşullarına tabidir.

Sonuç olarak bakıldığında Avis kampanyaları, tüm müşteri için oldukça avantajlı seçenekler sunar. Böylelikle kullanıcılar en kaliteli araçları en uygun fiyatlarla kiralayarak, seyahatlerinde konforlu ve rahat bir deneyim yaşayabilirler. Sizler de bu ayrıcalıklardan faydalanabilmek için Avis kampanyalarını yakından takip edebilir, her zaman en iyi fırsatlardan kolaylıkla yararlanabilirsiniz.