Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
avis turkcell tv avantajları

TV+ Aboneleri, Avis’te %30 İndirim Kazanıyor!

Avis’in avantajlı ve ayrıcalıklı dünyasında TV+ aboneleri araç kiralamada ön ödemesiz %30 indirim kazanıyor!

Araç kiralama sektöründe kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunan Avis; sağladığı ayrıcalıklı hizmetler ve Türkiye’nin dört bir yanındaki ofisleriyle müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunuyor. Avis araç kiralama kampanyaları sadece fiyat açısından değil, aynı zamanda müşteri memnuniyeti açısından da oldukça büyük avantajlar sağlıyor. Bu kampanyada Avis, TV+ abonelerine keyifli, güvenilir ve avantajlı bir seyahat imkanı sunuyor.

Avantajlar Avis’te

Avis ve TV+ iş birliği kapsamında, TV+ müşterileri araç kiralamada ön ödemesiz %30 indirime sahip oluyor. Bu ayrıcalıklı indirimden faydalanarak araç kiralama hizmetinden yararlanmak isteyen müşteriler, TV+ web sitesi üzerinden Avis’te geçerli olacak özel indirim kodunu temin edebilir. Ardından ‘’Avis İndirim Numarası’’ alanına bu kodu yazarak, indirimli fiyatları listeleyebilir ve kolaylıkla rezervasyon oluşturabilir. Rezervasyonunu çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirmek isteyen müşteriler ise, çağrı merkezi yetkilisine bu kodu bildirmelidir. Ayrıca rezervasyon sırasında ödeme yapmak zorunlu değildir. Ödeme, araç teslim alınırken de, kişiye ait kredi kartı ile rahatça gerçekleştirilebilir. Türkiye’deki Avis Ofislerinde ve günlük kiralamada geçerli olan bu kampanyada, indirim hakkı başkalarına devredilemez. Yalnızca binek araçlar için geçerli olan bu avantajlı ve ayrıcalıklı kampanyaya, karavan ve motosiklet kiralama hizmetleri dahil değildir.

Araç kiralama hizmeti süreçlerinde tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış benimseyen Avis, müşterilerine sunduğu benzersiz kampanyalarla birlikte, kaliteli ve güvenilir bir araç kiralama hizmetini avantajlı koşullarla sunuyor.

Siz de Avis Yol Arkadaşınız ile konforlu, güvenilir ve ayrıcalıklı bir araç kiralama hizmetinden yararlanabilir, unutulmaz anılar biriktirmek için yola çıkabilirsiniz. Avantajlarla dolu Avis araç kiralama kampanyalarını yakından takip ederek, en iyi fırsatlardan kolaylıkla yararlanabilirsiniz.