Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
çekme karavan

Unutulmaz Bir Karavan Deneyimine Hazır Olun!

Son birkaç senede önemini daha çok anladığımız ‘’özgürlük’’ kavramını zirvede yaşatacak bir deneyimden bahsedeceğiz. Duvarlar arasına hapsolmadan, doğayı hissedebileceğimiz bir tatil planlamak istiyorsak bize en uygun şey karavan tatili. İstediğimiz zaman, istediğimiz yerde olma fırsatı sağlayan bir yaşam stilidir karavan. O sırada neye ihtiyacımız varsa o vardır yanımızda. Gerekliliğini hissetmeyeceğimiz eşyalarla birlikte adeta gerginliğimizi de geride bırakırız. Karavan sayesinde o sahil senin bu orman benim dolaşabilir; sevdiklerimizle her anı, olabilecek en güzel yerde ve en özel şekilde yaşayabiliriz.

4 mevsimin yaşandığı bir ülkede, sevdiklerimizle beraber, eşi benzeri olmayan doğal güzelliklerin içinde, günlük hayatın stresinden izole bir tatil yapmak büyük bir lütuf. Doğaya yönelip, sevdiklerimizle vakit geçirilebileceğimiz birçok seçenek mevcut.

Karavan Kampı Alanları

Özellikle pandemi sürecinden sonra kamp alanlarında rezervasyonun önemi artmış durumda. Gitmeden önce rezervasyon yaptırmak, yer bulamama ihtimalini ortadan kaldırır. Kamp alanları; tuvalet, duş, elektrik ve Wi-Fi gibi ihtiyaçların giderilmesi açısından karavan tatili tercih edenlerin kurtarıcısı oluyor.

Yedigöller Milli Parkı

İlk olarak kamp deneyimini zirvede yaşamak isteyenlere bir öneri olarak Bolu’daki Yedigöller Milli Parkını verebiliriz. Restoran ve market imkânı bulunmadığı için gerçekten kampçı gibi hissedebilirsiniz. Elektrik, su ve tuvalet imkânı bulunan kamp alanında çadır ve bungalovlar da bulunuyor. Park içerisinde ufak bir büfe de mevcut. Doğa ile baş başa kalıp, kendinize ve sevdiklerinize vakit ayırmak için mükemmel bir lokasyon.

Cunda Ada Camping

Ayvalık Adaları Tabiat Parkı içerisinde Cunda adasında bulunan kamp alanında çadır veya karavan kampı yapılabiliyor. Deniz gayet temiz ve ahşap konaklama alanları da mevcut.

Marmaris Çubucak Orman Kampı

Devlet işletmesinde olan kamp alanı içerisinde Wi-Fi, duş, market, tuvalet, bulaşıkhane ve çeşitli işletmeler bulunuyor.

Gökçeada Şen Camping

Aydıncık Plajı üzerinde yer alan Şen Camping’te birçok başka kamp alanı gibi çadır ve bungalovlarda konaklama imkânı bulunuyor. Kamp alanının özel bir plaj alanı var ve kampçılar için şezlong, şemsiye ücretsiz. Wi-Fi, elektrik, duş ve ortak mutfak alanı bulunuyor.

Kapadokya Kaya Kamping

Göreme’de çadır ve karavan kampı imkânı sunan bir işletme. Duş, tuvalet, mutfak ve elektrik bulunuyor. Muhteşem bir manzaraya ve yüzme havuzuna sahip. Kızılçukur Vadisi manzarası veya bölgeyi gezmek için inanılmaz bir fırsat.

Avis Karavan Kiralama

İster karavanla ister kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz diğer araç seçenekleriyle araç kiralarken en kaliteli ve güvenilir hizmeti sağlayan Avis, sizin ve sevdiklerinizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda çözümler üretir. Sektöründe hijyen, konfor ve güvenlik anlamında lider konumunda olan Avis’in karavan kiralama kampanyaları ve detaylı bilgi için www.avis.com.tr/avis-caravan-kampanyalari sitesini ziyaret edebilirsiniz.