Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
avis araç kiralama

Birinci Sınıf Yolculukların Vazgeçilmezi: Volkswagen Passat Variant

Volkswagen ailesinin özgüveni yüksek araçlarından Passat Variant, özgün tasarımı ve dinamik yan çizgileriyle tüm yollarda ilgiyi kendi üzerine çekmeyi başarıyor. VW Passat Variant’ın göz alıcı tasarımına uygun uzun dingil mesafesi de aracın kusursuz bir sürüş konforu sunmasını sağlıyor. Aracın diğer baş döndürücü özelliklerinden biri de dış tasarımı kadar iç tasarımına da önem verilmiş olması.

Zorlu Şehir Hayatını Kolaylaştıran Sistemler

VW Passat Variant, kullanıcılarına isteğe bağlı olarak sürüş ve güvenlik destek sistemleri sunuyor. Bu şekilde sürücülerin seyahat esnasında stresini ve yorgunluk derecesinin azalmasını sağlıyor. Bu sürüş ve güvenlik sistemleri yalnızca yoğun trafik ve park gibi durumlarda değil, tehlikeli durumlarda da devreye girerek araç içerisinde bulunan herkesin güvende kalmasını sağlıyor.

Passat Variant’ın yine isteğe bağlı olarak kullanıcılarına sunduğu dinamik viraj farlı LED “High” ön farları, hem göz alıcı etki yaratıyor hem de yolları en iyi şekilde aydınlatıyor. Özellikle uzun süreli gece yolculuklarında sürücülerin gözlerini yormadan en kusursuz görüşü sağlıyor. Geliştirilmiş teknolojiyle birlikte tasarlanan ve görsel efektleriyle direkt dikkatleri üzerine çeken LED “High” stop lambaları da kullanıcıların sürüş esnasında güvenliğine katkıda bulunuyor.

“Area View” ile Tanışın

VW Passat Variant ile geliştirilen bu çevresel görüş sistemi; araç etrafına yerleştirilen dört farklı kamerayla araç çevresinin 360 derece ve kuşbakışı görüntüsünün alınmasını sağlıyor. Bu görüntü, araç içerisindeki ekrana yansıtılıyor ve böylelikle sürücüler araçlarının yakın çevresini en güvenli şekilde takip etme fırsatı buluyorlar. Bu çevresel görüş sistemi, kullanıcıların her türlü trafik durumunda kontrollü bir şekilde ilerleyebilmeleri için birçok perspektif ve görüntü sağlıyor. Özellikle görüş açılarının dar olduğu alanlarda araç kullanırken “Area View” özelliği, kullanıcılarına büyük ölçüde kolaylık sunuyor.

Motorlar, Yürür Aksam ve Şanzıman

Volkswagen, kullanıcılarına her daim yenilikçi çözümler ve üst düzey hizmet sunan markalar arasında önde geliyor. Bu nedenle geliştirdiği araçlar arasında bulunan Passat Variant da daha konforlu daha hızlı ve daha güvenli bir hale getirilerek, cezbedici özelliklerle donatılmış.

Akıllı şarj teknolojisi ve benzinli direkt enjeksiyon kombinasyonuyla TSI teknolojisine sahip Passat Variant, kullanıcılarına yüksek tork gücüyle birlikte düşük tüketim değerlerini bir arada sunuyor.

Common-rail dizel direkt püskürtme sistemli motor özelliği, yakıtın hem yüksek tasarrufla hem de yüksek basınçla direkt olarak yanma odasına püskürtülmesini sağlıyor. Bu sayede aracın motoru en yüksek randımana kolaylıkla ulaşabiliyor. Common-rail teknolojisi ile Passat Variant, bu teknolojiye sahip olmayan diğer dizel motorlara kıyasla çok daha sessiz çalışabiliyor.

Volkswagen Passat Variant’ın çok yönlülüğünü ve zamansız tasarımını yollarda doyasıya deneyimlemek isterseniz Avis ile araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyon işlemleriniz için Avis web sitesi, şehir içi ofisleri ve havaalanı ofislerini ziyaret edebilir, güvenle aracınızı kiralayabilirsiniz!