Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
volvo kiralık araç

Geleceği Bugünden Keşfedin: Volvo XC40 Recharge

Volvo XC40 Recharge, Türkiye'deki elektrikli araç piyasasına iddialı bir biçimde giriş yaptı. Volvo'nun tam elektrikli bu SUV modeli, özellikleri ve tasarımı ile yurt dışında büyük bir hayran kitlesine sahip. Avrupa'da 'Yılın Otomobili' ödülünü kazanmış olan XC40 Recharge, hem iç hem de dış tasarımı ile göz dolduruyor.

XC40 Recharge, 3 farklı donanım seçeneği ile satışa sunuluyor ve 402 HP beygir gücüne sahip. 240 V ev tipi priz ile şarj olabilen model, 418 km menzile sahip ve sadece 40 dakikalık şarjla %70-80 doluluğa ulaşabiliyor. Araç, Volvo Cars'ın trafikte oluşabilecek ciddi yaralanma ve hayat kayıplarını engellemeye yardımcı olmak amacıyla uyguladığı 180 km/s hız sınırına sahip olmasına rağmen yüksek performanslı motoru sayesinde sadece 4,9 saniyede 100 km hıza ulaşabiliyor.

Aracın içinde yer alan bilgi-eğlence ekranı, tamamen dijital gösterge paneli ve sınırlı sayıda fiziksel tuşlarla donatılmış direksiyon ve konsol, kullanıcı dostu bir deneyim sunuyor. Tüm bunların yanında XC40 Recharge, Google Android işletim sistemi ve Google Maps gibi uygulamalar, Pilot Assist sürücü destek sisteminin yanı sıra birçok donanım standart olarak bulunuyor. Bu donanımlar şu şekilde sıralanabilir:

  • City Safety
  • Çapraz trafik uyarısı
  • Şerit takip sistemi
  • Ön ve arka park sensörleri
  • 360 derece kamera
  • Harman Kardon ses sistemi
  • Isıtmalı koltuklar ve direksiyon
  • Otomatik ve ayak ile kontrol edilebilen bagaj kapağı

Ayrıca Volvo XC40 Recharge'ın iç tasarımı oldukça yenilikçi ve kullanışlı. Kapı içlerinde ve bagajda sağlanan bol miktarda saklama alanı, kullanıcıların eşyalarını rahatlıkla taşımasına ve depolamasına olanak tanıyor. Bu göz alıcı aracın içten yanmalı bir motoru olmaması nedeniyle, aracın ön kaputunun altında "frunk" adı verilen bir depolama alanı da bulunuyor.

Volvo XC40 Recharge, Türkiye'deki elektrikli araç piyasasına yenilikçi özellikleri ve hızlı şarj avantajı ile katılıyor. Yüksek performanslı motoru, geniş menzili ve zengin donanım seçenekleriyle dikkat çeken XC40 Recharge, Türkiye'de de başarılı olacağına şimdiden işaret ediyor.

Avis Ayrıcalıklarıyla Hayalinizdeki Araca Sahip Olun!

Eğer siz de Volvo XC40 Recharge'in yenilikçi tasarımı ve teknolojik donanımıyla donatılmış benzersiz sürüş deneyimini keşfetmek istiyorsanız, Avis premium lüks araç kiralama hizmetleri ile kolaylıkla bu araca erişebilir ve yeni maceralar için yola çıkabilirsiniz. Şehir merkezlerindeki ofislerimiz, havaalanlarında bulunan Avis ofislerimiz aracılığıyla ya da web sitemiz üzerinden kolayca rezervasyon yapabilirsiniz.