Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
araba kiralama avis

Volvo XC90 ile Yolculuğunuz Hem Konforlu Hem Güvenli

Volvo XC90, gelişime ayak uydurması ve hızlandırması ile üretim maliyetlerinin de düşmesini felsefe edinerek üretilen ve ilk bakışta herkesin büyüleneceği nitelikte bir otomobil. Gelmiş geçmiş en güvenli SUV olarak tanıtılan XC90, devrim niteliğindeki değişiklikleri ve dünyada ilk kez kullanılacak olan güvenlik ve teknolojik özellikleri ile şimdiden adını geleceğin otomobili olarak yazdırmayı başarıyor diyebiliriz. Gelin hep birlikte Volvo XC90’ın birbirinden farklı özelliklerine göz atalım.

Air Süspansiyon ile Konforlu Sürüş

Volvo XC90, sahip olduğu Comfort, Eco ve Dynamic gibi sürüş modları ve gaz/fren tepkilerinde altı santimetre kadar aracın yükselip alçalmasını sağlayan air süspansiyonu sayesinde araç sürücüsüne zevkleri doğrultusunda bir sürüş keyfi yaşatma olanağı sağlıyor.

Yolculuk sırasında değiştirilebilen sürüş modları dilerseniz bir aile aracı dilerseniz bir yarış aracı karakterine bürünebiliyor. Bozuk yollarda alacağınız Comfort modu, sarsıntıyı hissetmenize engel olan bir sürüş imkânı sunuyor. Dynamik modu ise yol yüzeyini, sarsıntıyı hissedeceğiniz ve anın keyfini yaşamaya başladığınızı hissedeceğiniz bir deneyim yaşatıyor.

Volvo XC90, böylelikle hem şehir içi hem de şehir dışı yolculuklarda size ihtiyacınız olan konforu ve güveni bir arada sunuyor.

Park Asistanında Yepyeni Bir Deneyim

Volvo XC90’ın üç boyutlu görüş teknolojisiyle birlikte geri geri gitmek adete ileriye doğru yol almak kadar kolay! Aracın ön ızgarasına, logosuna, dikiz aynalarına ve arka plakaya gizlenen kameralar sayesinde kolaylıkla ve herhangi bir yere temas etme korkusu yaşamadan bir sürüş deneyimi yaşamanız ve aracı rahatça park etmeniz artık mümkün.

Tüm bunların yanında park asistanı sayesinde aracınızı paralel ve geri geri park ederken sizin sadece gaza dokunmanız yeterli oluyor. Bu park sistemi, yavaş yavaş alışmaya başladığımız ve Volvo XC90’da hatasız bir şekilde çalışan müthiş teknolojik bir sistem özelliği diyebiliriz.

Kaza Önleyici Sistemler Oldukça Geliştirilmiş

Geliştirilen diğer sistemlerden biri; kavşakta kaza önleme sistemi. Bu sistem sayesinde XC90, kavşakta dönme esnasındayken başka bir araçla kafa kafaya gelme durumunu hesaplıyor ve araç sürücüsünün müdahale etmediği durumlarda devreye girerek frenleme yapıyor.

Bir diğer güvenlik sağlayan sistemse, yol dışına çıkma koruması. Volvo, geliştirdiği bu sistemle yol dışına çıkan aracın kaza anında emniyet kemerlerini sıkılaştırıyor, tüm airbag’lerin açılmasını sağlıyor ve koltuğu aşağı doğru alarak yaşanabilecek omurilik zedelenmelerinin önüne geçmeyi planlıyor.

Tüm bu özelliklerin yanında şeritte tutma yardımı, kör nokta tespiti, kullanıcı yorgunluk seviyesi ölçme, arkadan çarpmaya karşı hafifletme sistemi gibi birbirinden üstün güvenlik önlemlerini de Volvo XC90 bünyesinde barındırıyor. Böylelikle yaşanabilecek kazaların ve ciddi yaralanmaların en aza indirilmesini sağlıyor.

Avis ile Güvenle

Volvo XC90, Avis’in sizlere sunduğu Premium lüx kategorisinde bulunan, konfor ve güvenlik açısından tam donanımlı bir araçtır. Sizler de Volvo XC90’ın rahat sürüş keyfine sahip olmak ve yolculuklarınızı üst düzey teknolojiye sahip bu araçla tamamlamak isterseniz Avis ayrıcalıklarıyla aracınızı kiralayabilir, eşsiz deneyimler yaşayabilirsiniz.