Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
yapi-kredi-kart-sahipilerine-arac-kiralama-avantajlari

Yapı Kredi Kart Sahipleri Araçlarını Avantajlarla Kiralıyor!

Müşterileri için benzersiz bir araç kiralama hizmeti sunan Avis, avantajlı dünyasına Yapı Kredi kart sahiplerini de dahil ediyor. Bu doğrultuda, Yapı Kredi Kart sahipleri, Avis’ten yapacakları araç kiralamalarda %40’a varan indirime ek olarak %0,05 Worldpuan kazanma fırsatı yakalıyor. Avis, World Kart ve Adios Premium Kredi Kartlarına sahip olan Blue Class müşterilerine %35, Crystal Kart sahibi müşterilere ise %40 indirim fırsatı sağlıyor. Diğer tüm Yapı Kredi Kredi kartlarına ise %30 indirim fırsatı sunuyor.

Araç kiralama sektöründe kaliteli, avantajlı ve ayrıcalıklı hizmetler sunan Avis, Türkiye’nin dört bir yanındaki ofisleriyle herkesin araç kiralama deneyimini en pratik şekilde gerçekleştirebilmesine olanak tanıyor. Avis araç kiralama kampanyaları, fiyat avantajı sağlamanın yanında müşteri memnuniyetini de en üst seviyeye taşıyor. Bu kampanyada Avis, Yapı Kredi kart sahiplerine güvenilir, keyifli ve avantajlı bir seyahat deneyimi sağlıyor.

Avantaj ve Ayrıcalıklar Avis’te

Bu kampanyadan yararlanmak için World Mobil’den aldığınız kodu, bu sayfada yer alan ‘Avis İndirim Numarası’ alanına girerek sorgulama yapabilirsiniz. İndiriminize özel listelenen fiyatlarla, Yapı Kredi kartları ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya, yurt içindeki günlük kiralamalar için geçerlidir. Kampanyadan ayda 1 kez faydalanabilirsiniz. Kampanya 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir. Başka kampanyalarla birleştirilemez, filo imkanlarıyla sınırlıdır. İndirim tüm AVIS Ofislerinde geçerli olup World puan kazanımı Üye İşyerlerinde geçerlidir. Rezervasyonsuz olarak direkt ofise giden müşterilerimize, müsaitlik doğrultusunda destek sağlanabilecektir. AVIS genel kiralama koşulları geçerlidir. Toplam kiralama tutarı ve güvence bedelleri, kiralamanın başında, aracı kiralayan kişiye ait kredi kartı ile tahsil edilir. Nakit ödeme, debit ve sanal kart uygulaması bulunmamaktadır. Kira anlaşması kiralama esnasında açılır ve kiralama yapılan ülkenin kanun ve uygulamalarına göre düzenlenir. Gerçekleşecek kiralamalarda AVIS Genel Kiralama Koşulları geçerlidir. Kiralamanın sonunda oluşabilecek olan fatura tutarı farkı ise kiralama noktasında tahsil veya iade edilir. Kredi kartı sahibinin kiralama esnasında şahsen bulunması gerekmektedir. Başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapılamaz. Müşteri tarafından ibraz edilen kredi kartından, kiralama bedeline ek olarak, kiralanacak araç marka ve modeline göre belirli oranda depozit tahsilatı yapılmaktadır. Bu sebeple (kira ve depozit toplam bedeli kadar) limit müsaitliğinin olması gerekmektedir. Depozit olarak tahsil edilen tutar kiralama bitiminde, varsa yukarıda belirtilen ek hizmet, güvenceler, eksik yakıt, hasar, ceza vb. gibi rezervasyonda bulunmayan bedeller düşüldükten sonra, aynı karta iade edilecektir. Depozito iadeleri banka iç iletişiminden kaynaklı olarak iade işlemi yapıldıktan 3-5 iş günü içerisinde kredi kartınıza yansımaktadır.

Kampanya binek araçlar için geçerlidir. Karavan ve motosiklet kiralama hizmetleri kampanyaya dahil değildir.

Konu Araç Kiralamaksa,
Avis Yanınızda!

Türkiye’nin dört bir yanındaki ofisleriyle araç kiralama hizmeti süreçlerinde müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla hareket eden Avis, sunduğu benzersiz kampanyalarla birlikte, kaliteli ve güvenilir bir araç kiralama hizmetini avantajlı koşullarla sunuyor.

Siz de Avis Yol Arkadaşınız ile konforlu, güvenilir ve ayrıcalıklı bir araç kiralama hizmetinden yararlanabilir, keyif dolu anılar biriktirmek için yola koyulabilirsiniz. Avantajlarla dolu Avis kampanyalarını yakından takip edebilir, en iyi ve ayrıcalıklı fırsatlardan rahatça yararlanabilirsiniz