Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store

Yapı Kredi Kredi Kartı Sahiplerine Sabit Fiyatla Araç Kiralama!

Müşterileri için benzersiz bir araç kiralama hizmeti sunan Avis, avantajlı dünyasına Yapı Kredi kart sahiplerini de dahil ediyor. Bu doğrultuda, Yapı Kredi kredi kartı sahipleri, Avis’ten yapacakları araç kiralamalarda, üç farklı araç grubunda dahil olmak üzere sabit fiyat avantajından yararlanıyor.

Günlük KDV Dahil 1.499 TL: FORD KUGA - CITROEN C5 AIRCROSS - PEUGEOT 3008 - OPEL GRANDLAND - JEEP RENEGADE - VOLKSWAGEN TROC - NISSAN QASHQAI - HYUNDAI TUCSON - TOYOTA COROLLA CROSS vb. / Otomatik Vites

Günlük KDV Dahil 2.179 TL: PEUGEOT 5008 - CHERRY TIGGO 8 PRO vb. / Otomatik Vites

Günlük KDV Dahil 6.299 TL: VOLVO XC90 vb. / Otomatik Vites

Araç kiralama sektöründe kaliteli, avantajlı ve ayrıcalıklı hizmetler sunan Avis, Türkiye’nin dört bir yanındaki ofisleriyle herkesin araç kiralama deneyimini en pratik şekilde gerçekleştirebilmesine olanak tanıyor. Avis araç kiralama kampanyaları, fiyat avantajı sağlamanın yanında müşteri memnuniyetini de en üst seviyeye taşıyor. Bu kampanyada Avis, Yapı Kredi kart sahiplerine güvenilir, keyifli ve avantajlı bir seyahat deneyimi sağlıyor.

Avantaj ve Ayrıcalıklar Avis’te

Kampanya kapsamında fayda ön ödemesiz olarak sunulmaktadır. Ödemenizi aracınızı teslim alırken Avis ofisinde yapabilirsiniz. Kampanya 31.03.2024 tarihine kadar gerçekleşecek kiralamalar için geçerlidir (31 Mart tarihine kadar araç kiralaması başlamış olmalıdır).

Bu sayfadan ilgili araç grupları için geçerli olan indirimli fiyatlar görüntülenip rezervasyon oluşturulabilir. Rezervasyon için aynı zamanda 444 28 47 no’lu Avis çağrı merkezi aranabilir.

Ödeme Yapı Kredi kredi kartı ile yapılmalıdır. Kampanya, Yapı Kredi ve Avis markaları arasında olan diğer indirim kampanyaları ile birleştirilememektedir. İndirim hakkı, başkasına devredilemez. Kampanya, Türkiye’deki Avis Kurumsal Ofislerinde ve günlük kiralamalarda geçerlidir. (Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Bodrum HVL, Dalaman, Trabzon, Samsun Rize, Kayseri, Konya, Kuşadası, Manisa, Ordu Ofisleri) Kampanya, Avis’in devam eden diğer kampanyalarıyla birleştirilemez. Ödeme, şahsa ait kredi kartı ile yapılabilmektedir. Avis genel kiralama koşulları geçerlidir. Filo imkanlarıyla sınırlıdır.

Kiralama hakkı bir başkasına devredilemez. Avis, kampanya süre ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya binek araçlar için geçerlidir. Karavan ve motosiklet kiralama hizmetleri kampanyaya dahil değildir.

Konu Araç Kiralamaksa, Avis Daima Yanınızda!

Türkiye’nin dört bir yanındaki ofisleriyle araç kiralama hizmeti süreçlerinde müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla hareket eden Avis, sunduğu benzersiz kampanyalarla birlikte, kaliteli ve güvenilir bir araç kiralama hizmetini avantajlı koşullarla sunuyor.

Siz de Avis Yol Arkadaşınız ile konforlu, güvenilir ve ayrıcalıklı bir araç kiralama hizmetinden yararlanabilir, keyif dolu anılar biriktirmek için yola koyulabilirsiniz. Avantajlarla dolu Avis kampanyalarını yakından takip edebilir, en iyi ve ayrıcalıklı fırsatlardan rahatça yararlanabilirsiniz.