Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
lüks araç kiralama

Yeni Yıl ve Doğa Dostu Çözümler

Gün geçtikçe daha çok farkına vardığımız bir durum var, dünyamızın ne kadar eşsiz olduğu. Yaşamamız için her anlamda mükemmel denilebilecek koşullara sahip bu gezegen, aynı zamanda bir o kadar da hassas. Oluşturduğumuz sistemin tüketme ve kirletme alışkanlıkları sebebiyle hastalanan evimize ve bu sistemin oluşturulmasında hiçbir payı olmadan en büyük bedelleri ödeyecek olan çocuklarımıza bir borcumuz var. Yeni yılla beraber kazanmamız gereken alışkanlıklardan biri, belki de en önemlisi, bilinçli her bireyin yapacağı gibi olabildiğince doğa dostu ve sürdürülebilir çözümlere yönelmek olabilir. Yaşamın her alanında uygulanması gereken bir alışkanlık haline gelmesi gereken bu durum, kültürün oluşması için toplumun en küçük birimi olan bireylerin tutumları ve davranışlarının bilinçli bir şekilde değişmesi için büyük öneme sahip.

Elektrikli Araçlar Neden Önemli?

Son yıllarda çok fazla duyduğumuz elektrikli araçların ekonomik, doğa dostu, gürültüsüz ve güvenli olmaları gibi avantajları saymakla bitmiyor. Geleceğe bir adım gibi hissettiren modern görünümlü bu tür araçlar hem bütün dünya çocuklarına daha güzel bir gelecek bırakmak için çevre kirliliğinin önüne geçmek hem de sanayi devriminin kalıntısı gibi hissettiren motor sesinden kurtulmaları açısından da oldukça çözüm odaklı.

Ne Açıdan Farklı?

Elektrikli otomobiller, içten yanmalı motorların aksine egzoz gazı emisyonu yapmaması sebebiyle çevreye zararlı gazlar saçmıyor, enerjiyi direkt bataryadan kullanıma hazır aldığı için enerjiyi dönüştürme amacıyla kullanılan kompleks yağ ve filtre sistemlerine ihtiyaç duymuyor ve daha düşük bir bakım maliyeti ortaya çıkarıyor. İçten yanmalı motorlara sahip araçlara nazaran çok daha hızlı bir tepki süresine, sessiz bir sürüş deneyimine ve seri hız değişimi özelliklerine sahip elektrikli otomobiller, aynı zamanda çok daha güvenli ve keyifli bir sürüş deneyimi sağlıyor.

Avis ve Jaguar I-Pace

En son teknolojiye sahip donanımlarla filolarımızda sizi beklemekte olan Jaguar I-Pace, elektrikli araç deneyimini en üst seviyede yaşamanızı sağlayacak. Çevreye en az sizin kadar önem veren araçlarımızı Ankara Esenboğa Havalimanı, Bodrum Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, İstanbul Acıbadem, Ataşehir, İstanbul Yeni Havalimanı, İstinye ve Kadıköy Ofislerimiz’de kiralayabilirsiniz. Türkiye’nin en geniş araç filosuna sahip olan Avis, aynı zamanda en yaygın araç kiralama ağına sahip. Sektörünün öncüsü olma görevini pandemi koşullarında da sürdüren Avis; hijyen, konfor, güvenlik ve duyarlılık alanlarında da önderliği ve duyarlılığı elden bırakmıyor. Siz de konfor, güvenlik, keyif ve çevre dostu araçlarımızla seyahat deneyimlerinizi taçlandırmak isterseniz Jaguar I-Pace’i tercih edebilirsiniz. Hemen 444 28 47 no’lu Rezervasyon Merkezimizi arayarak veya ofislerimizle irtibata geçerek talebinizi oluşturabilirsiniz.