Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
karavan tatili

Normal

‘’Yeni normal’’ hayatımızdan çok şey götürmekle beraber hayatımıza çok fazla şey de getirdi. İç içe geçen kalabalıklara karışmak, kaotik tatil yerlerinde oradan oraya koşturmak artık hem tehlikeli hem de korkutucu gelebiliyor. Bununla beraber aylarca süren kapanmalar, izolasyon süreçleri kendimize dönmemize ve vaktimizi daha az insanla temas halinde geçirmemizi de beraberinde getirdi. Bu durum biraz daha yalnızlaşmamıza sebep olsa da yalnızlığın beraberinde özgürlüğü de getirdiğini hatırlatmak isteriz.

‘’Sınırsız’’ Özgürlük

İhtiyacımız olan her şeye sahipken, istediğimiz yerde bulunmanın da bir yolu var. Üstelik mekân olarak da herhangi bir sınırlandırmaya maruz kalmadan. Karavanımız ve sevdiklerimiz yanımızdayken, doğanın bütün güzelliklerinin tadını doğanın tam içinde çıkarabiliriz. Tatilde geçecek vakti pandemi sürecinin getirdiği riskler ve önlemlerden uzakta geçirebilme fırsatı bile rüya gibi geliyor. Günlük hayatımızdan ve onun getirisi stres ve alışkanlıklardan uzaklaştığımız, ‘’en kıymetlilerimiz’’ olan sevdiklerimiz, ‘’ihtiyacımız olan her şey’’ olan karavanımız ve ucu bucağı olmayan yollarda, gezmeyle bitmeyecek ‘’sınırsız’’ geçen bir vakit… Kimler hayal kurmaya başladı?

Karavan Tatili

Karavan tatilinin en önemli artısı pratiklik… Eviniz kadar geniş olmasa da ihtiyacınız olan eşyalarınızı, sevdiklerinizi ve kişisel alanınızı tatile yanınızda götürerek kalabalıklardan kaçabilir, doğanın içerisinde de kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Karavanlar için ayrılmış özel alanları kullanarak daha güvende hissetmeniz de mümkün. Sadece sevdiklerimize ve kendimize ayrılmış bir alanda, yine sadece sevdiklerimize ve kendimize ayrılmış bir vakit… Üstelik istediğimiz yerde! Özel günler daha ‘’özel’’ olabilir, tatil sırasında eviniz yanınızda olduğu için de geçirdiğiniz vakit daha dinlendirici olabilir. Üstelik sevdiklerinizle geçen vaktinizi değerlendirirken oyun alanınız her yer olabilir. Yaz-kış demeden, uzun yol tutkusunu temel ihtiyaçları giderirken evin rahatlığıyla yaşamak karavan tatiliyle mümkün.

Sürpriz Yılbaşı Paketiyle Yeni Yıl Sevdiklerinizle Güzel!

İhtiyaç listesi ve rota hazırsa geriye ufak bir adım kaldı; Avis Caravan. Avis Caravan ile karavan kiralama hizmeti ihtiyaçlara göre farklı karavan çeşitleri sunuyor. Bunlar; motokaravan, çekme karavan ve offroad karavan. Rotanıza ve tercihlerinize göre istediğiniz karavanı kiralayıp istediğiniz yere seyahat edebilirsiniz. Ayrıca müşteriler için özel olarak hazırlanmış sürpriz yılbaşı paketiyle birlikte sevdiklerinizle oyunlar oynayabilir; aile ile geçirilen zamanla birlikte klasikleşen yılbaşı gecelerinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Avis karavan kiralama ve kampanyaları için avis.com.tr’yi ziyaret edebilir, 444 28 47 no’lu rezervasyon merkezimizi arayabilir veya ofislerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Tüm gerekli tedbirlerin alındığı bir kiralama hizmeti sunan Avis, diğer kiralama opsiyonlarında da sağladığı hijyen, güvenlik ve konfor standartlarını karavan kiralama hizmetlerinde de koruyor. Özgürlüğün tadını ‘’sınırsız’’ çıkarırken, doğayla ve sevdiklerinizle geçecek vaktinizde bol keyifler diliyoruz.