Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
film önerileri

Yılbaşı Ruhunu Bu Filmlerle Yaşayın!

Her yeni yıl hepimiz için yeni umutları, yeni beklentileri beraberinde getirirken gelmekte olan mutluluklara da kucak açar. Yılbaşı temalı filmlerinin ortak noktası ise izleyicilere kendilerini iyi hissettirirken aynı zamanda yepyeni bir yılı en iyi duygularla karşılamasını sağlamak.

Eğer sizler de yeni yıl planınızı pijamalarınız, elinizde mısırınız ve battaniyenizle birlikte sevdiklerinizle yan yana iç ısıtan bir ev ortamında geçirmeyi düşünüyorsanız, tam size göre önerilerimiz var!

Love Actually

5 çiftin birbirinden farklı pencerelerinden hikayelerini konu alan film, Noel mucizesine inanmanızı sağlayacak adeta modern bir masal. Her biri birbirinden ayrı bu yaşamlar, Noel öncesinde yollarının kesişmesi ve birbirlerine duydukları sevgi bağıyla doruklara ulaşıyor. Bir bakımdan şanslı ve şanssız insanların; kimi zaman romantik sayılabilecek, bazen neşeli ve eğlenceli, bazı zamanlarda ise acı ve tatlı yönlerini gördüğümüz hikayelerini anlatıyor.

It's a Wonderful Life

Sadece en keyifli yılbaşı filmleri arasında değil sinema tarihinin de en iyi yapımları arasında bulunan It’s a Wonderful Life, Bedford Şelaleleri adı verilen küçük bir kasabada geçiyor. Mevsim kış ve lapa lapa kar yağıyor; tam olarak Noel atmosferi. Filmde George Bailey’ın yaşadığı buhran sonrasında bir gün ansızın dünyaya hiç gelmemiş olmayı dilediği bir Noel gecesinde, bir meleğin çıkagelişini ve ona George olmasaydı dünyanın neye benzeyeceğini gösterişi anlatılıyor. Ardından bu deneyim üzerinden hayatın aslında ne kadar değerli olduğunu anlatan pozitif birçok mesajla film devam ediyor. Noelin filmdeki varlığını son sahnede daha çok hissetsek de It’s a Wonderful Life, izlenmeye fazlasıyla değecek ve izlerken içinizi de tatlı bir huzurun kaplayacağı, iyi hissettiren yılbaşı filmleri arasında yerini alıyor.

Holidate

Sürekli yalnız olmaları sebebiyle ailelerinden baskı gören ve birbirine yabancı olan Sloanne ve Jackson, bir AVM’de tesadüfen karşılaşırlar. Birlikte bir plan yaparak bir yıl boyunca tüm kutlamalara sevgili rolüyle gitme kararı alırlar. Romantik komedi havasında geçen bu keyifli filmin yılbaşı gecenize eğlence ve renk katmasına hazır olun.

Kutup Ekspresi

Büyük küçük her yaştan kişilerin gözlerini kırpmadan izleyeceği Kutup Ekspresi, geçmişteki kötü anıları sebebiyle artık Noel Baba’ya olan inancını kaybeden küçük bir erkek çocuğunun tuhaf bir trene atlayarak hiç bilmediği yollara düşmesini konu alıyor. Yola çıktığı bu tren, Noel Baba’nın ikamet ettiği Kuzey Kutbu’na doğru yol alıyor ve birbirinden farklı maceraları da beraberinde getiriyor.

Yılbaşı yaklaşırken yapacağınız planlarınız ya da ulaşacağınız lokasyonlar için ulaşımı dert etmenize gerek yok. Avis her zaman yanınızda! Sizlere en yakın şehir ofislerimiz, havaalanı ofislerimiz ya da web sitemiz üzerinden bize ulaşabilir ve istediğiniz an araç kiralama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz!

Herkese sağlık ve keyif dolu bir yıl dileriz!