Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
paraşüt

Doyasıya Tatil ve Aktivite İçin Ölüdeniz’e Yola Çıkıyoruz!

Muğla/Fethiye’de bulunan ülkemizin gözbebeği Ölüdeniz; doyasıya eğlenerek tatil yapmak ve dinlenerek huzuru bulmak isteyenler için görülmesi gereken bir güzelliğe sahip.

Adını denizinin sakinliğinden alan, yeşilin ve mavinin her tonunu görebileceğiniz Ölüdeniz’de yapılacaklar listesi o kadar uzun ki! İşte bu listede yer alabilecek bazı aktiviteler…

Saklıkent Kanyonu

Antalya ve Muğla arasındaki sınırı oluşturan yaklaşık 18 kilometre uzunluğundaki Saklıkent Kanyonu’nu gezmek için en az bir gününüzü ayırmanızı öneriyoruz. Zaman zaman 200 metreyi bulan yüksekliği ve daracık geçitler etrafına kurulan köyleriyle Saklıkent hem coğrafi hem de turistik olarak önemli bir milli parktır.

Yamaç Paraşütü

Ölüdeniz’i kuşbakışı izlemeyi ister misiniz? Dünyanın en iyi yamaç paraşütü noktalarından biri olan Babadağ’da adrenalin dolu dakikalar sizi bekliyor!

ATV Sürüşü

Öncesinde 15 dakikalık bir alıştırma sürüşünden sonra yaklaşık 3 saat süren ATV sürüşü, sizi Ölüdeniz’in ormanlık ve dağlık yollarında macera dolu bir off-road deneyimine davet ediyor.

Kabak Koyu

Ülkemizde ender rastlanan bir jeolojik yapıya sahip olan Kabak Koyu, kanyon biçiminde derin bir vadiden oluşuyor. Babadağ’ın eteklerinde konumlanan, 200 metre genişlikte kumsala sahip bu koy; yaban hayatı, endemik bitkileri ve birbirinden güzel şelaleleri ile doğa severleri inzivaya davet ediyor.

Rafting

Fethiye, rafting söz konusu olduğunda akla ilk gelen bölgelerden biri. Sunduğu doğal güzellikleriyle ve elverişli yeryüzü şekilleriyle yerli ve yabancı birçok sporseverin ilgisini çeken Ölüdeniz’de 6 ile 8 kişilik takımlar halinde rafting yapabilir bu sayede tatilinizin en heyecanlı anlarını yaşayabilirsiniz.

Su Altı Dalışı

Ailenizle birlikte su altı dünyasını keşfetmeye ne dersiniz? Her yaştan insanın profesyonel ekipler yardımıyla rahatlıkla deneyimleyebileceği bu büyülü keşif sayesinde, doğa harikası Ölüdeniz’in uçsuz bucaksız su altı dünyasına tanık olabilirsiniz.

Balartı (Cennet Koyu)

Arkasında alabildiğince çam ağaçlarının uzandığı, önünde uçsuz bucaksız turkuaz rengiyle denizin bulunduğu Cennet Koyu, şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzaklaşmak istediğiniz anlarda tatilinizi geçirebileceğiniz en ideal yerlerden biri.

Amintas Kaya Mezarları

Fethiye’nin şehir merkezinde yer alan Amintas, Likya döneminden (M.Ö 4.YY) günümüze kadar ulaşan kaya mezarlarıdır. Yaklaşık olarak yüz basamak çıktıktan sonra ulaşılan bu büyülü mekanda geçmişin kalıntılarını incelemenin yanı sıra Fethiye Körfezi ve Şövalye Adası’nın manzarasını doyasıya izleyebilirsiniz!

Tatiliniz boyunca eğlencenin her halini tadabileceğiniz aynı zamanda sessiz ve huzurlu bir alanda rahatlıkla dinlenebileceğiniz Ölüdeniz’e ulaşım, birden fazla aktarma yapma zorunluluğu ve zaman kaybı gibi bazı noktalarda can sıkıcı olabilir. Bu nedenle araç kiralama hizmetlerinin kolaylığından faydalanabilir ve ulaşımın hiçbir halini dert etmeden, sadece sevdiklerinizle yaşayacağınız unutulmaz anların keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Bu noktada en iyi yol arkadaşınız Avis ile unutulmaz bir Ölüdeniz tatili için https://www.avis.com.tr/ adresi üzerinden rezervasyon yaparak araç kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Avis Bodrum ve Marmaris ofislerinden de araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapabilir, unutulmaz anları gönlünüzce yaşayabilirsiniz!