Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
yaz rotaları

Gizli Kalmış Yaz Rotalarını Avis ile Keşfedin!

Hepimizin bildiği gibi Türkiye; büyüleyici tarihi zenginlikleri, güzel plajları ve canlı kültürel mirasıyla tüm zenginlikleri bir arada barındıran bir ülke. Dört bir yanında, az bilinen ancak görür görmez sizi büyüleyecek doğal güzelliklere ve doğa harikalarına ev sahipliği yapıyor.

Haydi, gelin gizli kalmış güzellikleri birlikte keşfedelim!

Faralya Köyü (Fethiye)

Muhteşem bir manzaraya sahip olan Faralya Köyü, Babadağ'ın eteklerinde yer alır. Köyün en dikkat çeken özelliği, Kelebekler Vadisi'ne yakınlığıdır. Aynı zamanda Likya Yolu'nun güzergahında bulunan bu köy, doğa ve deniz tutkunları için harika bir kaçış noktası olarak bilinir. Eğer siz de Faralya Köyü’nün eşsiz güzelliği ile tanışmak istiyorsanız, Avis’in Fethiye araç kiralama ofisinden veya Dalaman Havalimanı araç kiralama ofisinden dilediğiniz aracı kiralayabilir ve özgürce keşfetmeye devam edebilirsiniz.

Kapuzbaşı Şelaleleri (Kayseri)

Kapuzbaşı Şelaleleri, Kayseri’nin Yahyalı ilçesine bağlı olan Kapuzbaşı Köyü sınırları içerisinde bulunan kaynak şelalelerdir. Hatta bu şelalelerden birisi Türkiye’nin en yüksek, dünyanın ise en yüksek ikinci şelalesi olma özelliğini taşır. Kaynağından çıktığı haliyle dökülen bu şelaleler, ormanlık alanda bulunur ve serin sularıyla yaz aylarında ziyaretçilere ferahlatıcı bir deneyim ve görsel şölen sunar. Kapuzbaşı Şelaleleri’ni keşfetmek için Avis’in Kayseri araç kiralama ofisleri ve Kayseri Havalimanı araç kiralama ofislerinden dilediğiniz aracı kiralayabilir, gizli kalmış bu rotayı keşfetme şansına sahip olabilirsiniz.

Bördübet Koyu (Marmaris)

Marmaris'in hıncahınç turistik bölgelerinin yanı sıra sakin ve huzurlu bir alternatif sunan Bördübet Koyu, ormanlarla çevrilidir ve masmavi deniziyle ünlüdür. Burada doğayla iç içe konaklama seçenekleri sunan butik oteller bulabilir, sakinliğin ve huzurun tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Ayrıca koyun derin olmayan denizi ve eşsiz güzellikteki kumu çocuklar için de oldukça ideal. Siz de doğa ile iç içe olup ruhunuzu dinlendireceğiniz gizli kalmış bu cenneti yakından deneyimlemek isterseniz, Avis’in Marmaris araç kiralama şehir ofisinden veya Dalaman Havalimanı araç kiralama ofisi üzerinden dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.

Kuş Cenneti (Sultan Sazlığı, Aksaray)

Canlıların doğal yaşamına tanıklık etmek, özellikle kuşların harikulade sesleriyle dinlenmek için eşi benzeri olmayan bir rota olan Sultan Sazlığı; binlerce kuş türünün uğrak noktası, büyüleyici bir sulak alan ve doğal yaşam alanıdır. Gözlem kuleleri ile kuş gözlemcileri için ideal bir yerdir. Hem kendinizin hem de çocuğunuzun büyük keyif alacağı bu lokasyonu keşfetmek için Avis’in Aksaray araç kiralama şehir ofisinden size en uygun aracı kiralayabilirsiniz.

Farklı Rotalarda da Avis Yanınızda!

Türkiye’nin dört bir yanındaki şehir ve havalimanı ofisleriyle Avis; her zevke, ihtiyaca ve tarza uygun araç filosuyla dilediğiniz her rotada yanınızda!