Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
miles-smiles-uyelerine-ozel-firsat

Miles & Smiles Üyelerine Özel Fırsat Avis'te!

Avis’in avantajlı ve ayrıcalıklı dünyasına Miles&Smiles üyeleri de dahil oluyor, 05.03.2024 - 31.05.2024 tarihleri arasında yapılan kiralamalarda Avis, Miles&Smiles üyelerine özel %30 indirim ve 8.250’e varan mil kazanma fırsatı sunuyor!

Araç kiralama sektöründe kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunan Avis, benzersiz avantajları, ayrıcalıklı hizmetleri ve Türkiye’nin dört bir yanındaki ofisleriyle müşterilerine daima en kaliteli hizmeti sunuyor. Avis araç kiralama kampanyaları yalnızca fiyat açısından değil, müşteri memnuniyeti açısından da oldukça büyük ve ayrıcalıklı avantajlar sunuyor. Bu kampanyada Avis, Miles&Smiles üyelerine özel olarak keyifli, güvenilir ve avantajlı bir araç kiralama deneyimi sunuyor.

Avantajlar Avis’te!

5 Mart - 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında Avis'ten yapacağınız rezervasyonlarda %30 indirim ve 8.250 Mil'e varan kazanma fırsatı Miles&Smiles üyelerini bekliyor.

Bu kampanya doğrultusunda, Avis ile kiralama yaparken Türkiye’de gerçekleşen her kiralama için minimum 1000 Mil kazanacaksınız. Ayrıca daha uzun süre kiralama yaparak daha fazla kazanabilirsiniz.

1-2 gün boyunca 1.000 Mil
3-6 gün boyunca 2.500 Mil
7-9 gün boyunca 4.000 Mil
10+ gün boyunca 8.000 Mil

Avis Mobil uygulamasından M&S kampanyası rezervasyonu yapan M&S üyelerine ek 250 Mil kazanma hakkı mevcuttur. Kiralama rezervasyonunda bir başka AWD numarası varsa, bonus Mil kazanılmayacaktır. Müşterinin Avis Preffered profilinde başka bir AWD numarası mevcutsa ve kiralama rezervasyonunda bu numara kullanılırsa hiç Mil verilmez ve bir kez rezervasyon yapıldıktan sonra bu geri alınamaz. Kiralama rezervasyonuna başka bir AWD numarasının eklenmesi durumunda bonus mil kazanılmayacaktır. Toplam kira bedeli ve depozito, kiralama başlangıcında aracı kiralayan kişinin kredi kartından tahsil edilir.

Nakit ödeme, banka kartı veya sanal kart uygulaması bulunmamaktadır. Kiralama esnasında kredi kartı sahibinin bizzat bulunması gerekmektedir. Mil kazanmak için, adı verilen ilk sürücünün ("kiracı") Miles&Smiles üyelik numarasını kiralamada ibraz etmesi gerekmektedir.

Başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapılamaz. Kampanya farklı kampanyalarla birleştirilemez. Promosyon sadece ayrı kiralamalar için geçerlidir ve ardışık kira ücretli kiralamalar için geçerli değildir. Miles&Smiles Mil kazanımı, kiralama kapanışından itibaren 8 hafta sürebilir. Bu promosyon ve tüm Miles&Smiles Mil kazanımları, Miles&Smiles'ın hüküm ve koşullarına tabidir.

Araç kiralama hizmeti süreçlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış benimseyen Avis, müşterilerine sunduğu avantajlarla dolu kampanyalarla birlikte, kaliteli ve güvenilir bir araç kiralama hizmetini ayrıcalıklı koşullarla sunuyor.

Siz de Avis Yol Arkadaşınız ile konforlu, güvenilir ve ayrıcalıklı bir araç kiralama hizmetinden yararlanabilir, unutulmaz anılar biriktirmek için yola çıkabilirsiniz. Avantajlarla dolu Avis kampanyalarını yakından takip ederek en iyi fırsatlardan kolaylıkla yararlanabilirsiniz.