Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Avis araç kiralama maceranız burada başlıyor!

Avis uygulaması ile yolculuğunu hızlıca planla! Türkiye'nin 58 noktasında şehir ofisleri, 34 noktasında havalimani ofisleri ve Avis Yanında ofisleri ile parmaklarının ucunda..

App Store
skoda kamiq

Modern, Konforlu ve Teknolojik: Skoda Kamiq

Kompakt SUV segmentinde göz alıcı tasarımı, üstün performansı ve konforlu iç mekanıyla öne çıkan bir otomobil olan Skoda Kamiq, kullanıcı dostu özellikleri ve farklı zevklere uygun seçenekleriyle benzersiz bir sürüş deneyimi sunmaya daima hazır.

Skoda Kamiq'in dış tasarımı, modern ve dinamik çizgilere sahip. Yüksekliği ve geniş dingil mesafesi sayesinde iç mekanda geniş bir hissiyat yaratıyor, kompakt boyutlarıyla şehir içi manevra kabiliyetini artırıyor. Göz alıcı LED farlar, geniş ve şık ön ızgara tasarımı, aracın sportif karakterini vurguluyor.

Sürücü ve yolcular için rahatlık ve kullanışlılık sunmak üzere tasarlanan iç mekanda tercih edilen kaliteli malzemeler ve detaylara verilen özen, premium bir hissiyat yaratıyor. Geniş oturma alanı ferah bir atmosfer sunarken, ergonomik kontroller ve kullanıcı dostu bir düzenleme, sürüş deneyimini kolaylaştırıyor. Ayrıca geniş bagaj hacmi, günlük ihtiyaçları ve seyahatlerini kolaylıkla karşılamak için yeterli alan sağlıyor.

Öncelik, Güvenlik

Teknolojik donanım açısından da zengin bir deneyim sunan Skoda Kamiq; modern dokunmatik ekran, gelişmiş multimedya sistemleri, bağlantı seçenekleri ve sürüş asistanları sayesinde kullanım keyfini artırıyor. İleri sürüş yardım sistemleri ve güvenlik özellikleri ile donatılmış olan Kamiq, sürüş güvenliğini daima ön planda tutuyor. Yüksek güvenlik önlemleri doğrultusunda geliştirilen E-CALL Acil Durum Çağrı Sistemi, ciddi bir kaza durumunda araç içinde bulunan SIM kart aracılığıyla otomatik olarak acil durum çağrısı gerçekleştirebiliyor. Ayrıca herhangi bir acil durumda araç içindeki SOS butonunu kullanarak acil durum çağrısı manuel olarak da yapılabiliyor. Standart olarak sunulan bu sistem, emniyet kemerinin takılı olması koşuluyla, aracın konumunu ve içindeki kişi sayısını acil yardım ekiplerine otomatik olarak ileterek hızlı müdahale sağlıyor.

Yüksek Performans, Konforlu Sürüş

Performans ve yakıt verimliliği konusunda da etkileyici olan Skoda Kamiq, çeşitli motor seçenekleri sunarak ihtiyaçlara ve sürüş tercihlerine uygun alternatiflere olanak sağlıyor. Dinamik bir sürüş deneyimi ve düşük yakıt tüketimiyle Kamiq, hem şehir içi trafiğinde hem de uzun yolculuklarda kullanıcılara konforlu bir sürüş sunuyor.

Eğer siz de Skoda Kamiq’in modern ve teknolojik dokunuşlarla donatılmış benzersiz sürüş deneyimini keşfetmek istiyorsanız, Avis konfor araç kiralama hizmetleri ile kolaylıkla bu araca erişebilir ve yeni maceralar için yola çıkabilirsiniz. Şehir merkezlerindeki ofislerimiz, havaalanlarında bulunan Avis ofislerimiz aracılığıyla ya da web sitemiz üzerinden kolayca rezervasyon yapabilirsiniz.